تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - مطالب مرداد 1394
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطرحدود 25 سال قبل برند دیویدوف عطری را با نام Cool Water عرضه کرد. رایحه ای متفاوت که به دلیل عطر خنک، شیک و تلخی که داشت مورد توجه واقع گردید و هنوز هم این توجهات ادامه دارد. دیویدوف که با استقبال خوبی از کار جدید خود مواجه شده بود ادیشن های متعددی با نام ها و رایحه های متفاوت از کول واتر که دیگر برای خود کلکسیون عظیمی شده بود ارائه داد که هنوز و در 2015 نیز ادامه دارد!


علی رغم آنکه این تولیدات به نسبت موفق ظاهر شده اند شخصاً فکر می کنم همواره کمی تغییر در تولید، برای برندها نیاز است. شاید دیگر دوره آب خنک خوردن های دیویدوف به پایان رسیده باشد و نیاز باشد تا حرکتی نوین را آغاز کند. بهتر است کمی از بازی با کلمات دست بردارد و با نگاهی عمیق تر و ظریف تر در جستجوی یک خلق جدید باشد.

National Geographic Pristine Seas

 

National Geographic Pristine Seas نام عطر جدید از کلکسیون بی حد و مرز Cool Water هاست. زاده 2015 است و همچون پدرانش در قلب گروه ارمتیک ها و رایحه های دریایی جای داده شده است. نت های کار گذاری شده در "پریستین سیز" بر اساس نامی که برای آن گزینش شده نمایانگر دریاهای بکر و دست نخورده جهان است. دریاهایی دور از دسترس با آبهایی بسیار سرد و یخی، که نسیمی متالیک و براق بر آنها می وزد. دریاهایی که در عمق خود عطر خاکی از خزه و جلبک های سبز بر سنگ نشسته را نگاه داشته اند.

نیاز به بازگویی نیست که "پرستین سیز" به فروش بالایی دست خواهد یافت. چرا که هماهنگی نت های آن و به کار گیری موادی که موفقیت خود را در طول سالیان نشان داده اند همگی تضمین کننده این برد خواهند بود اما ای کاش دیویدوف پایانی برای کلکسیون آب خنکهایش داشت!
برچسب ها: Davidoff National Geographic Pristine Seas، عطر جدید 2015 از برند دیویدوف، پرفیوم ایمپریال، قیمت عطر و ادکلن، بررسی عطرهای زنانه و مردانه، جدیدترین عطرها، دیویدوف نشنال جئوگرافیک پریستین سیز،
نوشته شده در تاریخ شنبه 31 مرداد 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )
تامی اصولا میانه خوبی با رایحه های اسپورت و جوان پسند دارد. با نگاهی بر گذشته وی از ابتدا تا کنون و رایحه های موفقی که داشته است متوجه خواهید شد که سبک کار او اغلب در همین وادی ست و از قضا همواره خوب نیز ظاهر شده است.

تامی شهرت خود را مدیون دو تولید قدیمی اش یعنی  Tommy Men وTommy Girl  است که در سالهای 95 و 96 روانه بازار شدند و در میان عطرهای سنگین و کلاسیک آن روزها بسیار خوش درخشیدند. تامی نیز همچون دیور و کلوین کلاین که سبک شکنی خود را با ساخت "فارنهایت" و "سی کی وان" آغاز کردند، کار خود را با تامی گرل و من آغاز کرد. عطرهایی سبک، روزانه، اسپورت و ماجراجو که با روحیه جوانان همخوانی فوق العاده ای داشت.

آنچه که هنوز هم جالب توجه است، گیرایی تامی من و تامی گرل است که پس از گذشت حدود 20 سال همچنان تر و تازه پابرجاست و از اینها مهم تر متفاوت از عطرهای دیگر در رایحه به نظر می رسد!Tommy TH BOLD

این بار در 2015 نیز به نظر می رسد تامی در همان سبک وارد عمل شده و قصد دارد رایحه ای در سبک اسپورت و البته بر پایه چوبها و مرکبات را ارائه کند. با احتمالی قویTommy TH Bold  محصولی با رایحه خنک خواهد بود که البته در قیاس با کارهای قبلی تامی کمی جدی تر شده است. رایحه هایی که در آن پیشرو خواهند بود، عطر خشک و چوب مانند سدر به همراه مرکبات تلخ و کم ترش است که چیدمان بسیار خوبی برای یک عطر تابستانه 2015 می باشند.

احتمال دیگری نیز وجود دارد! اگر تامی ریسک بزرگی کرده و کاری گرم را ارائه داده باشد باید چشم انتظار محصولی بسیار متفاوت از کارهای قبلی او در 20 سال اخیر باشیم. در صورتی که تامی دست به چنین اقدامی زده باشد این برند به زودی وارد عرصه رقابتهای جدی تری با برندهای پیشرو خواهد شد و نامش بیش از گذشته بر سر زبان ها خواهد افتاد.

 


منبع: فروشگاه ما "پرفیوم ایمپریال"


برچسب ها: Tommy TH BOLD، عطر مردانه جدید از برند Tommy Hilifiger، عطر مردانه 2015 از تامی، پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز، قیمت عطر و ادکلن،
نوشته شده در تاریخ شنبه 31 مرداد 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )سابق بر این مطالب و خصوصاً بررسی های تخصصی عطر و ادکلن را تنها می توانستید در وبلاگ ما "پرفیوم نیوز" مشاهده نمایید. پس از راه اندازی وب سایت کلیه مطالب و به روز رسانی ها در سایت صورت پذیرفت و البته همچنان وبلاگ نیز به روز می شد. اما از این پس شما می توانید بخشی از بررسی های ما را در ماهنامه تخصصی لاکچری با نام "صفر تا صد استایل" نیز مطالعه نمایید!


همکاری در زمینه ارائه بررسی عطرها با ماهنامه تخصصی لاکچری "صفر تا صد استایل" در حدود اسفند ماه 1393 آغاز شد و از آن زمان تاکنون که حدود 6 ماه می گذرد، بررسی عطرهای زنانه و مردانه زیادی در این ماهنامه چاپ و در سراسر کشور توزیع گردیده است. کاربران گرامی در صورت علاقمند بودن و تمایل می توانند این ماهنامه مرتبط با لاکچری را تهیه نموده و از بخش بررسی عطر و ادکلن آن نیز بهره مند گردند. در لینک زیر و از شماره 8 به بعد می توانید بخشی از بررسی ها را مشاهده نمایید. 

ماهنامه لاکچری "صفر تا صد استایل" بررسی رایحه ها

 


از اکنون مطالب ما در وبلاگمان "پرفیوم نیوز" ، سایت فروشگاهی مان "پرفیوم ایمپریال" و ماهنامه لاکچری دیزاین و پوشش "صفر تا صد استایل" قابل مطالعه می باشد.با بهترین آرزوها برای شما عزیزان

آرامیس


برچسب ها: پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز، همکاری پرفیوم ایمپریال با ماهنامه استایل،
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 28 مرداد 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )


10 Roam –  سرگشتگی در بـــــــرزخ

رایحه ای که شما را به وادی ناشناخته ها می کشاند و عزم و اراده و جسارتی فوق العاده را می طلبد!

Roam بیانگر سفری ست بی هدف و بی مقصد یا شاید یک سرگردانی بزرگ. این یک ماجراجویی حقیقی ست برای آنهایی که بیش از نفس کشیدن به دیدن چیزهای جدید و کشف ناشناخته ها علاقه دارند. پس اگر توان مقابله با تضادها را دارید،Roam  شما را به مبارزه می طلبد.


طعمی تلخ-دارویی، شیرین و کاملاً غلیظ وتند از بطن کار به مشام می رسد که بسیار عمیق و شرجی ست. گویا علاوه بر تلخ و شیرین بودن رایحه ای خاکستری و کمی دودی نیز در آن به مشام می رسد. حسی خاک گرفته، چوبی و کمی سرگردان و نامعلوم در Roam موج می زند که به خوبی حضور ناشناخته ها را در این عطر آشکار می سازد. رایحه عجیب است اما کششی فوق تصور در آن موج می زند که تمایلی عظیم را برای پیشتر رفتن در وجودتان بیدار می سازد. عطردر هر لحظه کمی به سمت گرمایی خشک میل پیدا می کند و مجدداً گرمایی با طراوت در آن زنده می شود.


در نهایت عطر با رایحه ای اسپایسی، تمیز و درخشان که کمی مبهم است پایان می یابد و شما را با سرگردانی و تفکری عمیق رها می سازد. جهت دریافت اطلاعات، قیمت و یا خرید این محصول بر نام فروشگاه ما که در لینک زیر آمده کلیک نمایید. 

پرفیوم ایمپریالبرچسب ها: سرگشتگــی در بـــــرزخ، پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز، بررسی عطر ODIN Roam 10، قیمت عطر های ODIN، بررسی عطرهای ODIN،
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 26 مرداد 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )


همان طور که هر ساله عطر و ادکلن های بسیاری روانه بازار فروش می شوند، در برخی مواقع تولیدات قدیمی تر جایگاه فروش خود را از دست می دهند. همین امر موجب می گردد تا تولید کنندگان محصولات قدیمی تر را از دوره رقابت خارج ساخته و آن را با محصولات جدید جایگزین نمایند. 

همچنین در مواردی نیز عطرها نه به دلیل قدیمی بودن بلکه به علت ممنوع شدن کاربرد برخی روغن های عطرسازی در آنها از رده تولید خارج می شوند.

آنچه در این پست خواهید دید لیست اسامی عطرهاییست که بعضاً از چرخه تولید خارج شده یا در حال توقف تولید هستند.Giorgio Armani

Armani Attitude
Armani Attitude Extreme
Idole d’Armani

 

 

 

 

Calvin Klein

Obsession Night
Obsession Night for Men

 

 

Davidoff
Davidoff
Davidoff Relax

 

 

Christian Dior
Fahrenheit Absolute
Midnight Poison

 

 

 

Givenchy
Pi Fraiche Givenchy
Very Irrésistible for Men
Very Irresistible for Men Fresh Attitude

 

 

Lanvin
Oxygène
Oxygène Homme

 

 

 

Ralph Lauren
Polo Modern Reserve
Polo Red White and BlueValentino

Rock ’n Dreams
Rock ’n Rose
Rock ’n Rose Couture valentino

برچسب ها: عطرهایی که می میرند!!!، عطرهایی که دیگر تولید نخواهند شد، پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز، عطرهایی که توقف تولید می شوند، Perfume Discontinued،
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 25 مرداد 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )Sylon 08 بیانی از طبیعت سریلانکا

سریلانکا جزء یکی از کشورهای مشهور تولید کننده وتیور و چای در جهان می باشد. "سیلان" نیز بازگو کننده عطر چای مشهور این کشور است و در تمام مدت سعی شده بهترین بازسازی ار عطر آن و فضای رشد این گیاه صورت پذیرد.


رایحه ای خنک و مرکباتی که در نت ابتدایی تلخ و براق باز می شود به خوبی جلب توجه میکند. طعم یوزو در این کار بسیار باشکوه است. درخشان، شیک، تلخ، ترد، کمی لیمویی و بسیار کم شیرین. عطرها چوبها که از وتیور بر می خیزد به خوبی با نت های پیش از خود ترکیب می شود و زوجی هماهنگ را ارائه می کند. این نوع وتیور بیش از هر چیز تشابهی قوی با عطر چوبهای بریده شده دارد و تقریباً فاقد هر گونه رایحه ی دودی یا خاکی ست. "سیلان" نیز به کمک وتیور به خوبی توانسته فضای گرمسیر این کشور و زمین های پوشیده شده از کشت چای را به نمایش در آورد.


هنوز قسمت جالب کار باقیست و آشکار نشده! نت خاکی فوق العاده ای که برگرفته از ترکیب جوز هندی و خزه بلوط است و حسی نمناک و کمی تیره دارد.


سیلان یکی بهترین تولیدات برگرفته از ترکیب چوب و خاک به سبکی جنگلی و کمی تیره است. این عطر مناسب تمامی فصول سرد یا خنک می باشد و بسیار برازنده و با ارزش جلوه می کند.جهت دریافت اطلاعات، قیمت و یا خرید این محصول بر نام فروشگاه ما که در لینک زیر آمده کلیک نمایید.

پرفیوم ایمپریال

برچسب ها: بررسی عطر ODIN SYLON 08، قیمت عطرهای برند ODIN، بررسی رایحه ادین سیلان 08، پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز،
نوشته شده در تاریخ جمعه 23 مرداد 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )با تشکر از همراهی همیشگی شما کاربران گرامی، پرفیوم ایمپریال به اطلاع می رساند که سرویس اطلاع رسانی پیامکی سایت از تاریخ 12 مرداد ماه 94 فعال گردیده است.

از طریق این سرویس، کد رهگیری مرسولات پستیشما پس از خرید و همچنین اخبار و اطلاعیه های مهمیا تخفیفات و حراج های دوره ای به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید. بنابراین تقاضا داریم به جهت آنکه امکان دریافت پیامک ها برای شما مقدور باشد حتماً موارد زیر را در نظر داشته باشید:


1-      شماره همراه خود را در زمان ثبت نام حتماً وارد نمایید.

2-      اگر سابق ثبت نام داشته اید شماره ای را وارد نمایید که حتماً پیامک های آن را بررسی می فرمایید.تذکر مهم :: در صورتی که امکان دریافت پیامک تبلیغاتی را در شماره همراه خود غیر فعال کرده باشید پیغام های ما نیز به دست شما نخواهد رسید لذا از طریق روش های زیر امکان دریافت پیامک را در گوشی همراه خود مجدداً فعال نمایید.

 

فعال سازی دریافت پیامک های تبلیغاتی (مشترکین همراه اول): ارسال عدد 1 به 8999

فعال سازی دریافت پیامک های تبلیغاتی (مشترکین ایرانسل): ارسال عدد 1 به 5005


با سپاس
فروشگاه تخصصی عطر و ادکلن پرفیوم ایمپریال


برچسب ها: فعال سازی دریافت پیامک های حراج پرفیوم ایمپریال، راه اندازی سرویس پیامک پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز، پیامک حراج،
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 21 مرداد 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )
(تعداد کل صفحات:2)      1   2