تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - مطالب اردیبهشت 1394
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر


 بهترین روش برای تست عطر کدام است؟

در سالهای اخیر امکان تست بسیاری از عطرها پیش از خرید، برای مصرف کنندگان فراهم شده است. حتی محصولاتی بسیار لوکس و خاص !

یکی از این روش ها که بسیار باب شده و ایرادات فراوانی نیز بر آن وارد است، انجام تست بر روی کاغذهایی با نام بلاتر است. بلاتر کاغذی با ضخامت و پهنای تقریباً مشخص است که عطر بر روی آن پاشیده می شود تا مصرف کننده به واسطه آن رایحه را بوئیده و همچنین بتواند آن را برای مدت زمانی نسبتاً طولانی که قصد تصمیم گیری دارد با خود به همراه داشته باشد.

 


رایحه بر بلاتر تغییر می کند

در موارد بسیاری انتخاب از طریق بلاتر به اشتباه خواهد انجامید.
در این روش به دلیل آنکه رایحه تماسی با پوست ندارد تا واکنش های شیمیایی انجام دهد به گونه دیگری بروز می کند و این در حالی ست که اگر همان عطر یا ادکلن را بر پوست خود اسپری کنید متوجه خواهید شد که رایحه بسیار متفاوت از بلاتر خواهد بود.


 

افزایش ماندگاری رایحه بر بلاتر

تست بر بلاتر ماندگاری عطر را بیش از حد تصور نشان می دهد!

یک هفته از تست آن عطر می گذرد و همچنان رایحه آن را بر کاغذ می توانید استشمام کنید. خواهید گفت:" چه ماندگاری فوق العاده ای!" اما اشتباه نکنید چرا که بلاتر ماندگاری رایحه را تا میزان قابل توجهی افزایش می دهد. دلیل این امر آن است که برای مدتی طولانی بتوانید رایحه را همراه خود داشته باشید تا در مورد کلیت آن تصمیم گیری نمایید.

کاغذهای تست در صورتی که استاندارد نبوده و ضخامتی بیش از اندازه طبیعی داشته باشند، حتی ماندگاری را بیش از حد طبیعی نیز نمایش می دهند.

 

 بنابراین بلاتر تنها می تواند در مورد کلیت رایحه راهنمای شما باشد تا سبک آن را فراموش نکنید و نه ماندگاری و پخش بویایی .

بهترین روشی که برای تست عطرها به شما پیشنهاد می کنیم اسپری بر روی پوست بدن است. بنابراین سعی کنید از این پس تست را تنها بر پوست شما انجام دهند.منبع: پرفیوم ایمپریال
نوشته شده در تاریخ شنبه 5 اردیبهشت 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )


بانــــوی زیبای دیـــــــور

دختری شاد با پیراهن پرنسسی که لبخندی جذاب بر لب دارد... این راز دلربایی بانوی زیبای دیور است.
آرامش دهنده و سرشار از عشق و ملایمت است و خلاصه تمام آنچه را که یک زن برای زن بودنش نیاز دارد یک جا دارد. عاشق عشق است اما شیطنت های ویژه او را فراموش نکنید. این بانوی زیبا به خوبی می تواند در پشت ظاهر عاشق پیشه خود پنهان شود و درگیر شدن شما را در بازی عشق با لبخندی گیرا بر لب نظاره کند!

 

 


برند: Christian Dior

نام: Miss Dior Blooming Bouquet

سال تولید: 2014

گروه بویایی: فلورال

نوع: زنانه 

سن و فصل مورد استفاده: بیش از 28 سال. فصول گرم سال

مکان مورد استفاده: رسمی، رمانتیک

حجم: 100 میل 


 Blooming Bouquet

کمپانی دیور در تولید این عطر نیز از همان شیشه های معروف سری Miss Dior  استفاده کرده است. شیشه ای شفاف با مایعی صورتی رنگ و ملایم که نشان از طراوت و شادابی رایحه دارد. پاپیون روی درب شیشه که همچنان پا برجاست، حسی دخترانه و پر درخشش را منتقل می سازد. اگر در جستجوی عطری بهاری و لطیف هستید، این محصول را به لیست خریدهای آتی خود بیافزایید.

 

بلومینگ باکت رایحه ای ست از یک باغ باران خورده بهاری که وزش نسیمی خنک و ملایم در آن چهره شما را نوازش می دهد.

نت ابتدایی با رایحه ای از عطر رز بسیار رقیق آغاز می شود. وجود نوعی نارنگی در ترکیبات عطر رایحه ای مرکباتی را نمی افزاید بلکه عطر رز را تعدیل می سازد و با تلخی خود طعم شیرین گل رز را کاهش می دهد.

گل صدتومانی از دیگر ترکیبات بلومینگ باکت است که رایحه ای سبز و مرطوب به رز می بخشد. رایحه این کار کمی با سبک Versace Bright Crystall  نزدیک است اما با عطری قوی و غلیظ تر. دیور به خوبی توانسته میان ماندگاری رایحه و عطر گل رز تعادل برقرار سازد چرا که علی رغم پر رنگ بودن رایحه در Bloomng boquet ، گل رز غلیظ و آزار دهنده نیست و گزینه خوبی برای روزهای معتدل بهاری محسوب می گردد.

بلومینگ از ابتدا تا نت نهایی نوسانات بویایی فاحشی ندارد و تنها با رسیدن به نت پایانی عطر خفیفی از نارنگی و رایحه ظریفی از پودر در آن مشهود می شود که با دقت فراوان قابل تشخیص است. 


جهت مشاهده محصول و دریافت قیمت به سایت ما "پرفیوم ایمپریال" مراجعه نمایید.

 
برچسب ها: Blooming Bouquet، عطر 2014 از دیور، جدیدترین عطر زنانه از کمپانی دیور، بانوی زیبای دیور، پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز، قیمت عطر زنانه جدید از دیور Blooming Couquet،
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 3 اردیبهشت 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )

با نگاهی سرشار از آرامش و اعتماد به نفس در میان جمع وارد می شود. 
کاملاً به خود مسلط است و به خوبی می داند که هیچ کس همچون او تاثیر گذار نخواهد بود. دیری نمی گذرد که همگان به اطرافش حلقه می زنند و او تنها ستاره ایست که مجلس را به دست گرفته و می درخشد. 
نه! به او فکر نکنید، چرا که نگاه عمیق و نافذش چنان در شما رسوخ خواهد کرد که هرگز نخواهید توانست رد پای آن را از ذهن خود پاک کنید.
فراتر از رایحه
برند کارنر زاده بارسلونای زیباست، زاده اسپانیا. 9 سال از شروع به تولید آن می گذرد و در این مدت کوتاه در میان عطربازان جایگاه خود را به خوبی یافته است. 
این کمپانی منحصراً به تولید عطرهای نیش و حرفه ای می پردازد و بازار هدف خود را بر مشتریان خاص متمرکز ساخته است. 
 Carner منحصر به آنهاییست که عطر را فراتر از دنیایی خوش رایحه می دانند، پا را از دنیای مد و فشن پیشتر می گذارند، حتی محدود به قالبهای تجاری برندهای پر زرق و برق نمی شوند و همواره در هر شیشه عطر، روحی انسانی و هنری جاودانه را جستجو می کنند. 
برند: Carner Bacelona
نام: El Born
سال تولید: 2014
گروه بویایی: اورینتال فلورال
نوع: مردانه- زنانه (با توجه به سبک رایحه مناسب برای آقایان)
سن و فصل مورد استفاده: بیش از 28 سال. فصول سرد، پاییز و بهار
مکان مورد استفاده: رسمی، رمانتیک
حجم: 100 میل غلظت EDP
سفر به دنیای El Born 

همان گونه که انتظار می رفت، ال بورن در اولین تست اثری عمیق بر جای گذاشت. رایحه ای خوشایند که دل کندن از بوئیدن آن دشوار بود. 
عطری وانیلی-عسلی، گرم با طعمی شیرین هجوم می آورد. در میانه آن حالتی پودری نیز به مشام می رسد که کمی با الکل آمیخته است. ممکن است بسیار شیرین و الکلی جلوه کند اما صبر داشته باشید، محصولات حرفه ای اغلب در اولین تست گیرا نیستند و حتی گاهی بسیار نامطلوب جلوه می کنند! اگر تا پایان بمانید شکوه بارسلونای زیبا را کشف خواهید کرد.


مدت کوتاهی نمی گذرد که رایحه الکلی فروکش می کند و عطری دودی- گیاهی جایگزین آن می شود. گویا گیاهی سوخته را می بوئید که حالتی تلخ و تیز و اسپایسی دارد. در این گام El Born با طعم تلخ خود اولین رد پایش را در ذهن شما بر جای می گذارد. این اثر چنان عمیق است که رایحه آن حتی پس از اتمام بوئیدن در ذهن شما حک شده و باقی می ماند. رایحه وانیلی عسلی همچنان در روی کار ادامه دارد. عطر تلخ برای مدتی کوتاه حالتی خاکی و خشن به خود می گیرد اما دیری نمی گذرد که این رایحه محو می گردد و ال بورن را برای گامی جدید آماده می سازد. 

عطر آرام آرام گرمتر می شود. بویی از داغ شدگی و بادام سوخته از آن به مشام می رسد که در پس زمینه به تلخی می گراید. طعمی تلخ و عمیق، برگرفته از بادام سوخته. پس از حدود 1 ساعت و عبور از دو نت ابتدایی و میانی، وارد مرحله پایانی و صحنه آخر می شویم. اکنون دیگر افت و خیزها دیگر به پایان رسیده و نت های دودی، گیاهی، اسپایسی و خاکی به کنار رفته اند.
El Born تمامی آنچه را که در دست دارد رو می کند و شما را با احساسی سرشار از شگفتی تنها رها می سازد. 

 وانیل، عسل، مشک و چوب صندل وارد می شوند. طعمی شیرین، ملایم، نرم و مخملی که حالتی شیری دارد شما را در فضای کلاسیک بارسلونا رها می سازد. رایحه ای مست کننده که از بوئیدن آن سیر نخواهید شد. هر بار عمیق تر نفس می کشید و هر بار بیشتر عاشق می شوید... این El Born است، مولود اسپانیا. مردی که رد پای او هرگز از قلب شما پاک نخواهد شد. جهت مشاهده محصول و دریافت قیمت به سایت ما "پرفیوم ایمپریال" مراجعه نمایید.


برچسب ها: او مردی تاثیــــــر گـــــــــــذار است، بررسی عطر جدید مردانه El Born carner Barcelona، فراتر از رایحه، پرفیوم نیوز، پرفیوم ایمپریال، قیمت عطر مردانه El Born،
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 1 اردیبهشت 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )