تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - مطالب بهمن 1393
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطرنتالی لارسن که با ساخت ادکلن مردانه Lalique Encre Noir شهرت یافت، یکی از طراحانی ست که دیزاین بلک اوپیوم را بر عهده داشته است. 

او که در ساخت لالیک و Autoportrait بسیار خوب ظاهر شده بود این بار و در Black Opium  چندان قوی به نظر نمی رسد.

بلک اوپیوم بر خلاف تمامی تولیدات سابق خود که کاملاً حرفه ای ارائه شده بودند این بار بسیار معمول ظاهر شده است. رایحه ای شیرین و غلیظ برگرفته از وانیل و قهوه که در La Vie est Belle از لنکوم نیز دیده شده بود.

 

با نگاهی بر سوابق کاری خانم لارسن متوجه خواهید شد که نعنای هندی و وانیل به همراه کارامل، از ترکیبات مورد علاقه اوست چرا که عطر زنانه Wish از کمپانی شوپارد که در سال 99 تولید گردید با ساختاری این چنینی ارائه شد. 

 


 

بلک اوپیوم رایحه ای معکوس

بلک اوپیوم با طعمی بسیار شیرین و غلیظ باز می شود. آنچه که در بلک اوپیوم شگفت آور است، رایحه ای سیاه و تیره از عمق آن است که به مشام می رسد. با نگاهی بر تصویر تبلیغاتی این عطر، ذهنیتی که در شما شکل خواهد گرفت، عطری دخترانه و سبک سر است اما این کاملاً خلاف آن چیزی ست که ایو سن لارن قصد دارد به شما بفهماند. سبک تیره و سنگین راک چیزیست که مد نظر این برند بوده است. 

بنابراین شما با رایحه ای غلیظ ، سنگین، شیرین و با ته مایه ای سیاه و تلخ رو به رو هستید. قهوه در مدت کوتاهی به سرعت وارد عمل می شود و طعم تلخ خود را به وانیل می بخشد. در اینجا عطر قهوه بویی از این ترکیب را به شما باز نخواهد گرداند بلکه تلخی آن با وانیل می آمیزد تا تمی تلخ و شیرین یا شیرین و سوخته را به بلک اوپیوم القاء گرداند.

تغییرات بویایی در بلک چندان قوی و مشهود نیست و تا حدود 2 ساعت رایحه ای شیرین و سنگین و کاراملی را درک خواهید کرد. پس از گذر از این زمان و رسیدن به نت نهایی، عطری از گلها در بلک مشهود می گردد. عطری یاس مانند و عسلی- کرمی که طعمی شیرین و ضعیف در پس زمینه آن تلالو دارد نهایتِ آن چیزی ست که در نت پایانی بروز می کند و بر پوست شما باقی می ماند. 

 

آنچه که در این عطر بسیار جالب به نظر می رسد، معکوس بودن رایحه می باشد. به زودی مقاله ای در ارتباط با هماهنگی شگفت آور رایحه ی بلک اوپیوم و تصویر تبلیغاتی خواهیم داشت که در بخش مقالات قرار داده خواهد شد.جهت مشاهده قیمت و یا خرید به آدرس منبع مراجعه نمایید.

منبع: سایت و مجله تخصصی عطر پرفیوم ایمپریال


برچسب ها: بررسی عطر زنانه بلک اوپیوم، بلک اوپیوم رایحه ای معکوس، Black Opium YSL، عطر زنانه بلک اوپیوم تولید 2015، پرفیوم ایمپریال، فروشگاه عطر و ادکلن پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز،
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 30 بهمن 1393 توسط فرزین نیا ( Aramis )


کمپانی پاکو ربن با نقش کردن دلار بر قالب شمش مانند One Million ، نسخه جدید این عطر را روانه بازار ساخت. 

وان میلیون که در ابتدای تولید با ظاهر طلایی و متفاوتش توانست توجهات بسیار خوبی را به خود جلب کند، در مدت کوتاهی نیز به لحاظ رایحه با استقبال خوبی مواجه شد چرا که طرحی نو را در دنیای عطر با خود همراه داشت.

این بار و در 2014 پاکو ربن ترکیبی ادغامی از دلار و شمش را برای ظاهر محصول جدید خود در نظر گرفته که البته خلاقیتی به جا و صحیح بوده است.

تفاوت میلیون ها دلار است!


اولین وان میلیون رایحه ای قوی، سنگین و فراگیر داشت که به شدت محیط را تحت تائیر قرار می داد. این تائیر گذاری در نسخه جدید حالتی معکوس به خود گرفته است و با عطری رقیق و آرام تر مواجه هستیم.

در ابتدای تست رایحه ای اسپایسی و تمیز به مشام می رسد. گویا زنجفیل یا هوایی خنک را می بوئید که کمی طعم شیرین در انتهای آن نوسان دارد. این طعم شیرین نرم نرمک اوج می گیرد و عطر تمیز و خنک را پس میزند. این رایحه که برگرفته از عطر شیرین پرتقال خونیست حالتی آلبالویی-تنباکویی به عطر می دهد و برای مدتی کوتاه  شما را به دنیای بریتانیایی بربری لندن وارد می سازد.
گام اول به سرعت اتمام می یابد و وان میلیون دلار به آرامی عطری آدامسی-دارچینی را شکوفا می سازد. این نت یکی از بهترین ترکیباتی ست که پاکو ربن تاکنون ساخته است و اگر تاکید بیشتری بر آن می داشت می توانست استقبال بسیار قوی تری را دریافت کند. در تمامی طول عمر عطر دارچین، رایحه کم تلخ چرم در پس زمینه موج می زند تا طعم شیرین را کنترل کند. اسپایس ها مجدداً اوج می گیرند و با هرچه نزدیک تر شدن به نت نهایی طعم تلخ چرم بیشتر آشکار می شود و عطر تا حدودی همچون نسخه قدیمی جاندار و قدرتمند می شود.

وان میلیون دلار ترکیب محو و کم شیرینی از عنبر (کهربا) را تا پایان در قلب خود حفظ می کند و اسپایس ها و تلخی چرم همنوازان آن تا انتهای این صحنه هستند.

 
وان میلیون دلار... پسرکی ناپخته

او در کنار پدرش "One Million "پسرکی جوان و جویای نام است که خود را برتر از پدر می داند. ظاهری گیراتر از پدر دارد اما در باطن ناپختگی هایش بارها و بارها کودک بودنش را به رخش می کشد تا به او بفهماند آنچنان که می اندیشد برای تاختنش در میدان رزم هنوز بسیار زود است.

 

 

 

"یک میلیون دلار" برای کیست؟ 


در مقایسه با نسخه مقتدر اولیه و ادیشن های پس از آن، این بار به نظر می رسد پاکو ربن در تولید خود پسرفت داشته است که مسلماً این امر امتیاز مثبتی برای این کمپانی بزرگ نخواهد بود.

محصول جدید برای افرادی مناسب خواهد بود که طعم بسیار تلخ و قدرتمند وان میلیون را با حالتی بسیار ملایم تر می پسندند و داشتن یک عطر اسپایسی را بر سبکی شرقی و تلخ مقدم می دانند.


برای دریافت قیمت، موجودی یا خرید این محصول به سایت ما "پرفیوم ایمپریال" مراجعه نمایید.


برچسب ها: بررسی عطر مردانه جدید پاکو ربن، بررسی عطر مردانه وان میلیون دالر، One million Dollar perfume، قیمت عطر مردانه وان میلیون دالر در سایت پرفیوم ایمپریال، پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز، به خاطر یک شمش و دلار!؟!،
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 15 بهمن 1393 توسط فرزین نیا ( Aramis )

اخیراً سوالی در سایت مطرح شد در خصوص آنکه چقدر به بوئیدن علاقه دارید. در آن پست که همچنان امکان نظردهی در ادامه آن فعال است پاسخ های جالبی از کاربران دریافت شد و همچنان بر آن شدیم تا بخش نظردهی را در سایت همچون وبلاگ فعال نگاه داریم.

امروز و در این پست نیز قصد داریم سوال دیگری را مطرح کنیم که توسط یکی از اعضای سایت ارسال شده و در خواست داشته اند تا این سوال در سایت فعال گردد. شما نیز می توانید در صورتی که سوال خاصی از کاربران دارید آن را به ما ارسال کنید تا در سایت بیان شود.


 

 اغلب علاقمندان به عطر و ادکلن حداقل یک عطر را داشته یا دارند که بسیار به آن دلبسته اند. این عطر می تواند عطر امضا یا Signature آنها باشد و یا عطری باشد که در گذشته داشته اند و اکنون نیز همچنان به آن علاقه دارند. برخی آنقدر به عطر خود وابسته اند که همواره آن را با خود همراه دارند. حال اگر از شما بخواهیم از میان تمام عطرهایی که داشته اید فقط یکی را انتخاب کنید این انتخاب کدام خواهد بود؟ شخصاً اگر قصد انتخاب داشته باشم علی رغم تمامی عطرهای جدیدی که داشته ام باز هم نارسیسو انتخاب من خواهد بود. چرا که آرامشی که در این عطر برایم وجود دارد در هیچ عطر دیگری نیافته ام.

سوالی را که امروز قصد طرح آن را داریم در همین موضوع است: 

 


اگر قرار باشد یک شبانه روز در یک محیط بسته قرار بگیرید ترجیح می دهید کدام عطرتان را با خود همراه داشته باشید؟

علت انتخاب شما چه خواهد بود؟ آیا آن عطر حس خاصی به شما می بخشد؟!
جهت درج نظر خود و مشاهده نظرات سایر کاربران می توانید به سایت مراجعه نمایید. 

لطفاً با بیان نظرات و احساس خود دیگران را در این احساس شریک نمایید. 

آرامیس
منبع: پرفیوم ایمپریال


برچسب ها: پرفیوم ایمپریال، نظرات اعضاء در مورد عطرها، برترین عطر شما کدام است؟، شما کدام عطرتان را دوست دارید؟، دیگران چه عطرهایی را دوست دارند؟، فروش عطر و ادکلن زنانه و مردانه، قیمت عطر،
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 7 بهمن 1393 توسط فرزین نیا ( Aramis )

تنها از 10 الی 24 بهمــــــــــــن 93 فرصت دارید! ... 
همچون هر ساله، با توجه به نزدیک شدن به روزهای نوروز ، تخفیف ویژه ای مختص مشتریان سایت و فروشگاه ، که سابق از ما خرید داشته اند در نظر گرفته می شود که با استفاده از آن خواهید توانست با قیمتی بسیـــــــار مناسب عطرهای دلخواه خود را خریداری نمایید. 
مزایای این تخفیفات در آن است که هر محصولی را که نیاز دارید خواهید توانست با کسر تخفیف دریافت نمایید و نه آنچه ما برای شما تعیین می کنیم. همچنین پیش از کسر شدن موجودی محصولات، افزایش قیمت عطرها و خصوصاً با آرامش بیشتری امکان خرید با قیمتی ارزان تر را خواهید داشت. شما می توانید خریدهای عید و یا روز ولنتاین خود را در این مهلت 2 هفته ای انجام داده و سفارشات خود را تا پیش از رسیدن روزهای شلوغ پیش از عید دریافت نمایید. بنابراین خریدهای خود را موکول به روزهای پایانی سال نفرمایید.
 
شـــــرایط تخفیــــــف:
1) این تخفیف تنها شامل افرادی خواهد بود که در مدت چهار سال فعالیت ما حداقل یک بار و یا بیشتر از ما خرید داشته اند.
2) حتماً پیش از ثبت سفارش در سایت، قیمت به روز را دریافت نموده و از موجودی اطلاع حاصل نمایید. 
3) آغاز تخفیف از 10 بهمن ماه 93 به مدت 2 هفته تا پایان روز 24 بهمن ماه 93 خواهد بود.
4) در این مدت سایر تخفیف های مشتریان دائم مثل 8 درصد و 10 درصد کنسل شده و به این تخفیفات افزوده نمی گردد.
5) در مهلت تخفیفها امکان دریافت وجه سفارش در محل برای مشتریان تهرانی مقدور نمی باشد بنابراین وجوه خود را کارت به کارت کرده و یا خرید خود را آنلاین انجام دهید. (رسید پیگیری را نزد خود نگاه دارید)
6) در صورت خرید آنلاین از سایت، به دلیل آنکه بانک وجوه واریزی شما را 24 ساعت بعد به حساب سایت واریز می گرداند، ما پس از دریافت کامل وجه ارسال سفارش را انجام خواهیم داد. 
7) امکان خرید حضوری مقدور بوده و دستگاه کارت خوان در فروشگاه فعال است.

 
 
 
نحوه اعمـــال تخفیـــف ها:
خرید از 101 الی 150 هزار تومان شامل تخفیف نبوده و تنها هزینه ارسال آن رایگان می باشد.
خرید از 151 الی 200 هزار تومان 7 درصد تخفیف دریافت کرده و هزینه ارسال رایگان است.
خرید از 201 الی 300 هزار تومان 9 درصد تخفیف دریافت کرده و هزینه ارسال رایگان است.
خرید از 301 الی 400 هزار تومان 11 درصد تخفیف دریافت کرده و هزینه ارسال رایگان است.
خرید از 401 الی 500 هزار تومان 14 درصد تخفیف دریافت کرده و هزینه ارسال رایگان است.
خرید بیش از 501 هزار تومان 17 درصد تخفیف دریافت کرده و هزینه ارسال رایگان است.توجــــــــــــه: 
تمامی تخفیف ها به صورت جداگانه روی هر خرید عطر اعمال می شود و نه بر مجموع خرید.
خرید تا 100 هزار تومان شامل تخفیف و ارسال رایگان نمی باشد.

 
پیشاپیش سال خوبی را برای شما آرزومندیم
آرامیس

تماس با ما: 09106732232
برچسب ها: تخفیف عطر و ادکلن، تخفیف عطر ویژه اعضای سایت، پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز، تا 17 درصد تخفیف، قیمت عطر و ادکلن، حراج ویژه شب عید عطر و ادکلن،
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 6 بهمن 1393 توسط فرزین نیا ( Aramis )