تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - مطالب آذر 1392
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر


پرفیـــــــــــوم نیـــــوز 3 ساله شد!

در یک ماه اخیر به روز رسانی وبلاگ با تاخیراتی صورت می پذیرد و دلیل آن راه اندازی و تکمیل مراحل پایانی وب سایت است. 
این بار پرفیوم نیوز در حالی وارد سه سالگی خود می شود که هر روز به انتقال آن به وب سایت نزدیک تر می شویم و به زودی کوچی از این مکان همیشه گرم صورت خواهد پذیرفت. وبلاگی که همواره با حضور شما عزیزان فعال و زنده باقی مانده است. 


امیدواریم هر چه زودتر سایت جدید را به شما عزیزان معرفی کنیم تا با دسترسی بهتری از این محیط جدید استفاده نمایید.با سپاس
آرامیس
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 28 آذر 1392 توسط فرزین نیا ( Aramis )لیست ترکیبات عطرهای بسیاری را تا کنون مشاهده کرده اید و البته مسلماً می دانید که نام تعداد فراوانی از آنها عموماً ذکر نمی شود. در مواردی نیز این اسامی به صورت صحیح عنوان نمی شوند!
یکی از نت هایی که کمتر در کاربرد نام آن دقت می شود استفاده از Amber است. اغلب در نت پایانی نام Amber دیده می شود و این در حالی ست که ممکن است نوع دیگری از آن در عطر به کار رفته باشد و این اختصار نویسی موجب درک نا درستی از رایحه محصول نهایی خواهد شد.Amber - عنبر :

یکی از نت های پایه که در عطرسازی کاربرد بسیاری دارد Amber است. این صمغ دارای رایحه ای شیرین و وانیلی ، گرم ، با تمی دودی-چرمی ست. ترکیب آن همراه با سایر نت های انیمالیک یا چوبها بسیار موثر خواهد بود و رایحه ای با قدرت جذب بالا را خلق خواهد کرد. 


Ambergris ،Amberoxan ، Ambreine ، Ambrox :

این نوع با اسامی فوق شناخته می شود در موارد بسیاری با نام اختصاری Amber نیز نوشته می شود که صحیح نیست. منشاء Ambergris برگرفته از اسپرم نهنگ بوده و رایحه تولید شده از آن در مقایسه با عنبر متفاوت است. 
رنگ آن خاکستری روشن است و رایحه آن گرم ، با طعم شیرین و مشک مانند ، کمی حالت نمکین نزدیک به جلبک دریایی و عطری نزدیک به برگ تنباکو است. برچسب ها: رایحه عنبر چگونه است، Amber با Ambergris تفاوت دارد، عنبر در عطرسازی، پرفیوم نیوز، فروش عطر و ادکلن زنانه و مردانه،
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 18 آذر 1392 توسط فرزین نیا ( Aramis )Euphoria از کلوین کلاین در ابتدای تولید خود چه در گروه زنانه و مردانه با استقبال چشمگیری مواجه شد. همچنان طرفداران این دو محصول به آن وفادارند و البته کمپانی نیز تلاش کرد تا رضایت این هواداران را همواره حفظ کند. در این جهت کلوین کلاین اقدام به تولید ادیشن های دیگری از این کار نمود و نسخه های سبک ، سنگین یا آکوآتیک تر منتشر کرد تا دوست دارانش در تمامی جنبه ها ، فصول ، زمان و مکان های مختلف Euphoria را بی دغدغه در کنار خود داشته باشند.Endless Euphoria for Women by Calvin Klein

ایفوریا اصالت خود را به واسطه رز و چوب صندل حفط کرده است . با استفاده از ترکیبات شکوفه گیلاس ، چوب بامبو ، نارنگی و ترنج، سبکی لطیف و رقیق تر از آن در Endless به ظهور رسیده است که از ایفوریا دختری جوان ، تازه و پر هیجان می سازد.
گروه بویایی آن فلورال - فروتی (گل-میوه) در نظر گرفته شده است و این در حالی ست که نت چوبی در آن کنترل نت گل و میوه را در دست دارد تا این دختر جوان بیش از حد سبک سر یا رویایی نشود و اغواگری خود را همچنان حفط کند.
رنج سنی مصرف آن از 22 الی 30 سال تخمین زده می شود.
حجم 75 میلبرچسب ها: جدیدترین عطر زنانه از کلوین کلاین، پرفیوم نیوز، Endless Euphoria for Womwn،
نوشته شده در تاریخ شنبه 16 آذر 1392 توسط فرزین نیا ( Aramis )


نتایج نظر سنجی قابل مشاهده است. نوشته شده در تاریخ شنبه 2 آذر 1392 توسط فرزین نیا ( Aramis )
By RIO Collection 

کمپانی ریو که به عنوان یکی از  تولید کنندگان رایحه های مشابه شناخته می شود ، چندین محصول جدید را در ماه های اخیر به لیست خود افزوده است.
در برترین زنانه های تولید شده با Mademoiselle Noir از شنل ، Jasmin Noir از بولگاری و Black Orchid از تام فورد رو به رو هستیم و در تولیدات مردانه تمرکزی قوی بر تولیدات فورد صورت پذیرفته است. Tom Ford Tuscan Leather و Tom Ford Noire از عطرهایی هستند که با کیفیتی خوب شبیه سازی شده اند.1- Ford Noire for Men: رایحه ای بر پایه عطری چرک در ترکیب با رز. اسانس پودری در آن کاهش داشته است.
میزان تشابه خوب 
قیمت : 58 هزار تومان
قیمت : 50 هزار تومان2- Tuscan Leather For Men: چرم و دود با طعمی شیرین.
میزان تشابه قوی
قیمت : 72 هزار تومان
قیمت : 61 هزار تومان3- Black Orchid For Women : طعم پودری شکلات با حالتی نیمه تلخ ، فلفل و گل اورکید ترکیبات خوشایند بلک اورکیدند. 
میزان تشابه قوی
قیمت : 58 هزار تومان
قیمت : 50 هزار تومان4- Jasmin Noir For Women: این یاس سیاه به خوبی در نت ابتدایی کپی برداری شده است و تا به انتها با رایحه نت ابتدایی باقی می ماند. نت پایانی جسمین هیچ گاه در این محصول مشابه ظهور نمی کند و از این رو در مشابه سازی با ضعف رو به رو هستیم. اگر از زمره افرادی هستید که نت پایانی و سنگین بولگاری را پسند نمی کنند این محصول می تواند شما را خشنود سازد. 
میزان تشابه در نت ابتدایی قوی
قیمت : 58 هزار تومان
قیمت : 50 هزار تومان5- Mademoiselle Noir For Women: برگرفته از مادمازل شنل با حالتی ملایم تر و نت پودری کاهش یافته. طعم شیرین با حالتی کرمی و نرم در آن به مشام می رسد.
میزان تشابه قوی 
قیمت : 58 هزار تومان
قیمت : 50 هزار تومان


برچسب ها: تخفیف عطر، پرفیوم نیوز، تخفیف بر عطرهای مشابه از ریو، توسکان لدر تام فورد 61 هزار تومان، فروش عطر و ادکلن زنانه و مردانه،
نوشته شده در تاریخ شنبه 2 آذر 1392 توسط فرزین نیا ( Aramis )