تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - مطالب مهر 1392
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطرکلکسیونی از جذابیت

اگر این بانوی زیبا و فریبنده را خواهر دوم نارسیسو بدانیم چندان بیراه نیست. کسانی که افسون کننده بزرگ Narciso را همیشه در کلکسیون خود دارند حتــــــماً به داشتن خواهر زیبا و جذاب او نیز فکر کنند! 
دیوید یورمن و همسرش در مورد تولید این کار چنین می گویند: "ما عطر وانیل ، توت فرنگی یا بوهای خوراکی و خوشمزه را نمی خواستیم. تمایل نداشتیم عطرمان فقط رایحه ای ملایم و شاد داشته باشد بلکه به دنبال محصولی با نهایت پیچیدگی بودیم. "David Yurman for Women

"یورمن" عطری پیچیده خلق شد و با نام یورمن بلک شهرت یافت. زمانی که شیشه طلایی و درخشان آن را در دست می گیرید حس می کنید الماسی تراش خورده و گرانبها در دستان شما می درخشد. این الماس زیبا برای افرادی ست که جذابیت نارسیسو را با حالتی ملایم تر می طلبند. 


نام: David Yurman
نوع: زنانه
برند: David Yurman
گروه بویایی: چایپر-فلورال 
سن و فصل مورد استفاده: بیش از 26 سال. مناسب فصول سرد
مکان مورد استفاده: مجالس رسمی ، ملاقات های رمانتیک
قیمت: 50 و 75 میلEDP
حجم: 75 میل در حدود 400 هزار تومان

یورمن همچون نارسیسو خصلتی حیوانی و گرم دارد اما بر خلاف او فلورال تر است. عطر ملایم مشک رایحه ای ست که در تمامی نت ها به مشام می رسد. در بخش ابتدایی گل صد تومانی عطری با طراوت و ملایم از برگ گل های تازه به یورمن می بخشد با این حال از ابتدا تا انتها، عمق و سنگینی در این کار حفظ می شود. 
رایحه ای چرک و زبر که تا حدودی عطر را کلاسیک می کند در این عطر وجود دارد و کمک می کند تا طعم مشک و کشمش سیاه بیش از اندازه قدرت نیابند. در نارسیسو علی رغم آنکه اشاره ای به گل رز نشده اما رایحه ای رز مانند در نت ابتدایی استشمام می شود که بیش از 15 دقیقه دوام نمی آورد و محو می شود. عطر گل های رز در یورمن نیز به مشام می رسد و تا پایان شما را همراهی می کند اما این رایحه به گونه ای مثبت در عطر افزوده شده و رایحه آن را زننده نکرده است. 
در نت آخر حالت کرمی و چوبی این عطر افزایش پیدا می کند و در یک جمله یورمن عطری ست: "کرمی ، مشک مانند، فلورال با ته مایه چوبی". 


برچسب ها: عطری که خانم ها باید داشته باشند!، بررسی عطر زنانه پر فروش دیوید یورمن، David Yurman for women review، قیمت عطر زنانه دیوید یورمن، پرفیوم نیوز، فروش عطر و ادکلن زنانه و مردانه،
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 29 مهر 1392 توسط فرزین نیا ( Aramis )یادی از گذشتـــــــه

روزگار سلطه آبسشن و شلیماغ ها، گذر از خیابان پنجم نیویورک با رایحه الیزیبت آردن و نشستی با ملکه جذابیت ژان پل!
فرمانروایی کغتیه پاشا و جذب کردن های سفاری، نگاه های مغرورانه انتیوس و عطر فراگیر اپیوم.
آنچه که می خوانید بخشی از عطرهایی ست که همواره زنده می مانند و گوشه ای از تاریخ دنیای عطر را شکل می دهند. شاید بسیاری از آنها برای شما آشنا باشند. خودتان مصرف کرده باشید یا اطرافیانتان در هر حال آنها قسمتی از گذر تاریخند که امروزه عصر ما را با گذشته پیوند می دهند. آنها ارزشمندند چرا که تاریخ احساس انسانی را در خود حبس دارند.
قصدی بر بررسی در این پست نیست بنابراین می توانید احساس و تجربیات خود را به عنوان یک مصرف کننده مطرح کنید و حتی ذکر نامی از قدیمی تر ها نیز داشته باشید.Lui با شکوه بود

چه کسی می تواند Lui بزرگ را با تمام عظمتش فراموش کند؟! اگرچه چندان قدیمی نبود اما متاسفانه شاهکاری ست رو به توقف تولید ، که اگر ذره ای با عطرها اخت داشته باشید نمی توانید به سادگی از کنارش عبور کنید. Lui تنها محصولی بود که حقیقتاً هیچ گاه تمایلی به فروش آخرین شیشه اش نداشتم.ملکه جذابیــــت ژان پل

طرح شیشه از ابتدا بحث برانگیز بود و از این رو ملکه ی ژان پل همیشه از میان قفسه ها دستگیر می شد. عجیب آنکه پس از این زمان طولانی او همچنان جذابیت خود را حفظ کرده است!!  ژان پل خارق العاده است.عطرهای زنانه - شروع از راست:

Opium For Women by YSL
5th Avenue by Elizabeth Arden
Shalimar by Guerlain
Obsession by Calvin Klein
Classic Woman by Jean Paul Gaultierعطرهای مردانه - شروع از راست:

Opium for Men by YSL
Safari By Ralph Lauren
Kenzo Jungle by Kenzo Takada
Obsession for Men by Calvin Klein
Pasha by Cartier
Antaeus by Chanel


برچسب ها: عطرهای جاودانـــــــــه در تاریخ (2)، عطر مردانه Lui Rochas، عطر زنانه ژان پل گوتیه کلسیک ومن، پرفیوم نیوز، فروش عطر و ادکلن زنانه و مردانه، شالیمار گرلن -آبسشن کلوین کلاین - اپیوم زنانه،
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 29 مهر 1392 توسط فرزین نیا ( Aramis )ممکن است بعضی از شما به تازگی به عطرها علاقمند شده باشید و یا بعضی دیگر مدتی طولانی باشد که از آنها استفاده می کنید.
در نهایت همگی شما این مصرف را با یک عطر آغاز کرده اید که مسلماً در خاطرتان مانده و آنقدر تاثیر خوبی بر شما به جا گذاشته که تشویق شده اید و خرید عطر را ادامه داده اید... اما آن عطر تاثیر گذار شما چه بود؟!آیا به یاد می آورید اولین عطری که خریدید چه بود؟
در آن زمان چند سال داشتید؟


سپاس
آرامیس

برچسب ها: پرفیوم نیوز، فروش عطر و ادکلن زنانه و مردانه، اولین عطری که خریدید چه بود؟،
نوشته شده در تاریخ شنبه 27 مهر 1392 توسط فرزین نیا ( Aramis )عطر زنانه Light Blue D&G تغییر پکیج یافت

بسته بندی این کار در گذشته با رنگ آبی تیره تری ارائه می شد و اکنون به آبی بسیار روشن (نزدیک به سفید) تغییر یافته و فونت آن نیز تغییراتی داشته است. رایحه همچون سابق است.
علاقمندان به این محصول در جریان باشند از این پس عطر با بسته بندی سابق بسیار کمیاب شده و قطع خواهد شد. در حال حاضر طرح قدیمی دارای اختلاف قیمتی در حدود 30 هزار تومان با طرح جدید است که دلیلی برای این تفاوت قیمت وجود ندارد.
شما می توانید طرح جدید را با خیالی آسوده خرید نمایید.


بسته بندی قدیمی


برچسب ها: تغییر پکیج عطر زنانه لایت بلو، پرفیوم نیوز، فروش عطر و ادکلن زنانه و مردانه، عطر زنانه لایت بلو تغییر بسته بندی پیدا کرد،
نوشته شده در تاریخ شنبه 27 مهر 1392 توسط فرزین نیا ( Aramis )برازنده ترین عطر از برند عربی Shaik که مسلماً ارتباطی با سبک های عربی ندارد! Shaik اصولاً به دلیل ماندگاری بسیار قوی مورد توجه واقع می شود و اکنون یکی از جذاب ترین تولیدات این برند 700 هزار تومانی یعنی Chic No 70 نیز مشابه سازی شده است.
اغلب مورد توجه افرادی قرار می گیرد که تا حدودی طعم شیرین را در عطرشان پسند می کنند. این گرمای شیرین حالتی گیلاسی یا دارچین مانند دارد که البته بسیار شیک جلوه می کند. رایحه ای پودری- خاکی ناشی از کاربرد خس خس از آن به مشام می رسد که در ابتدا ضعیف است. هرچه زمان بیشتری بر Chic می گذرد این عطر سنگین تر شده و طعم شیرین در آن محو می شود. رایحه پودری -خاکی قدرت می گیرد و این در حالی ست که نتی ارمتیک نیز با آن ترکیب می شود تا عطر را بسیار مردانه و جذاب سازد. 

اگر A*Man ها ، Chanel Allure یا حتی Dior Homme Intense شما را جلب کرده اند حتماً تست بر این کار به شما توصیه می شود. 


جهت تست موجود است.
قیمت: 100 میل 138 هزار تومان

برچسب ها: مشابهی بر عطر ارزشمند Shaik، مشابه عطری 700 هزار تومانی، پرفیوم نیوز، فروش عطر و ادکلن زنانه و مردانه، مشابه عطر مردانه شیک شیخ،
نوشته شده در تاریخ شنبه 27 مهر 1392 توسط فرزین نیا ( Aramis )


پست امروز مربوط به خانم بهاره عزیز است که سال گذشته کلکسیون عطر خود را برای ما به همراه توضیحات کامل ارسال کرده بودند. ایشان این بار نیز اطلاعات جدید و کاملی از کلکسیون خود به صورت فایل PDF ارسال کرده اند که مطالعه آن را به شما عزیزان بسیار توصیه می کنیم. فایل بررسی قدیم نیز ارسال شده است. پس از پایان مطالعه می توانید نظرات خود را برای ایشان ثبت کنید.

با سپاس و آرزوی سلامتی همیشگی برای ایشان و عزیزانشان


توصیه به بهاره عزیز

در صورتی که قصد خرید در ایران را داشتید چند گزینه زیر بسیار توصیه می شود:
Eclat de Jasmin Prive Collection Giorgio Armani
Olfactive Studio Lumiere Blanche
Kokorico by Jean Paul Gaultier 
Aquawoman Rochas


برچسب ها: کلکسیون عطر اعضاء، کلکسیون عطر، پرفیوم نیوز، فروش عطر و ادکلن زنانه و مردانه،
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 25 مهر 1392 توسط فرزین نیا ( Aramis )


Ennio Capasa موسس برند coSTUME NATIONALCostume National ایتالیایی اغلب در تولیداتش نامتعارف و عجیب است. او حتی در مورد 21 زنانه و مشهورش نیز چنین رفتار کرده و آن را محصولی متمایز طراحی کرده است. "کاستوم هوم" (که او را به اختصار کاستوم می خوانیم) نیز شهرتش را مدیون دو چیز است:
1- رایحه ای دو بخشی که هیچ تشابهی برای آن در هیچ محصولی وجود ندارد.
2- ماندگاری و پخش رایحه ای که اغلب مصرف کنندگانش آن را "وحشــــــتناک" توصیف می کنند!مرد خاکستری

کاملاً رام و آرام است اما آنچه که می بینید تنها ظاهر امر است. او به شدت تهاجمی و گمراه کننده است، کافی ست به این مرد مرموز فرصت دهید تا نقاب را بردارد ... به دنیای پلید کاستوم خوش آمدید!coSTUME NATIONAL HOMME

نام: Costume National Homme
برند: Costume National
تولید: 2009
گروه بویایی: چوبی ارمتیک اسپایس
سن و فصل استفاده: مناسب بیش از 30 سال و فصول بسیار سرد
مکان مورد استفاده: کاملاً رسمی 
مشابه: ندارد
حجم: 50 و 100 میل EDP
قیمت: 50 میل در حدود 310 هزار تومان


طعمی میوه ای-شکری و شیرین که برگرفته از دارچین است با گرما در نت ابتدایی آغاز می شود. این آکورد نسبتاً مرطوب و خوشمزه با حالتی خطی و ساکن تا بیش از 15 دقیقه ادامه می یابد و شما را با سکوت عجیب خود سردرگم می کند تا جایی که می اندیشید ، حتماً کاستوم حرفی برای گفتن ندارد. اما این سکوت پیش از طوفان است .
اکنون کاستوم برگ آخر  بازی را رو می کند .ابری از گرد و غبار و بخور با حالتی پودری و فلفلی به شما هجوم می آورد و نقاب آن کاستوم ملایمی که تا چندی پیش می شناختید کنار می رود. ابر شما را احاطه می کند و چهره حقیقی و منفی کاستوم از پس غبار آشکار می شود. رایحه ای که تا چندی پیش بسیار معمولی و ملایم بود کامـــــــلاً تغییر می کند، به شدت اوج می گیرد و تند می شود. عطری گرد گرفته ، حاکستری با تمی دودی-پودری و تند . این عطر هر لحظه قوی تر می شود و طعم شیرین را محو کرده و به پس زمینه می راند. کاستوم بی رحمانه از گیج کردن لذت می برد.
کاستوم بازی های زیادی در نت خود ندارد اما یک جهش ناگهانی دارد که در مجموع رایحه عطر را به دو بخش تقسیم می کند. در این جهش شما کاملاً از رایحه سابق جدا می شوید و گویا محصول دیگری را می بویید!! 
کاستوم تا انتها با تلخی و تندی ویژه گروه اسپایسی ها ، اغواگر و فریبنده بر جای می ماند.طراحی شیشه 

طراحی ظاهر عطر بسیار ساده است. شیشه ای شفاف که در جعبه ای خاکستری رنگ قرار دارد و به حق انتخاب رنگ جعبه بسیار به جا بوده است. اگرچه ذات پلید و کاراکتر منفی در کاستوم غلبه بیشتری دارد با این حال این رنگ نوسان شدید و همیشگی او را میان خیر و شر نمایان می سازد.


برچسب ها: عطر مردانه کاستوم نشنال هوم، قیمت عطر مردانه کاستوم نشنال، costume national homme، به دنیای پلید کاستوم خوش آمدید! بررسی عطر مردانه کاستوم هوم، پرفیوم نیوز، فروش عطر و ادکلن زنانه و مردانه،
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 24 مهر 1392 توسط فرزین نیا ( Aramis )
(تعداد کل صفحات:3)      1   2   3