تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - مطالب مرداد 1392
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر
رایحه ای مردانه و قدرتمند برای آقایانی که در رنج سنی 30 الی 45 سال قرار دارند. اگرچه این عطر قابل استفاده برای سنین زیر 30 سال نیز می باشد اما برترین جلوه آن بر مردانی کامل و پخته در این سن است. 
Fan di رایحه ای سطح بالا و شیک بوده ، مناسب دوستداران رایحه های قدرتمند می باشد.
Fan di FENDI Pour Homme 


تاجــری با نفـــــوذ

تاجری زیرک، ثروتمند و پر قدرت که مرزی برای جاه طلبی هایش وجود ندارد. با قدرت خود در همه جا نفوذ می کند و بر هر چیز تسلط می یابد. همراهانش را اغلب از گروه افراد با نفوذ انتخاب می کند چرا که به او بال پرواز می دهند. 
به رنگ سیاه علاقه دارد و همواره خود را در پوششی از سایه های تیره آن مخفی می کند. شخصیتی مرموز، اهل ریسک ، مخاطره جو و مصمم دارد.
اهل تظاهر نیست و ترجیح می دهد در پس زمینه مخفی شود چرا که با قدرت و نفوذی که دارد، دنیا در دستان اوست!

Fan di با رایحه ای بم!

رایحه ای بم با ته مایه ای گرم، شیرین ، تنباکویی (فاقد عطر دودی) و تا حدی چرمی نت ابتدایی Fan Di را تشکیل می دهد. تشابه این بخش با Burberry London مردانه بسیار بالاست اما درست در لحظه ای که عطر ، ملایم ، آلبالویی و یکنواخت پیش می رود، رایحه در چند ثانیه ی کوتاه به سرعت تغییر روش می دهد و موجی خشن ، زبر ، تلخ و خزه ای به آن افزوده می شود. این نقطه جایی ست که جاه طلبی های Fan di  در آن بروز می کند. با رسیدن به نت میانی ، تلخی رایحه کم رنگ می شود و سبک آن به سوی طعمی شیرین ، تمیز و آروماتیک باز می گردد. 

نت پایانی آمیخته با عطر چوبهاست. رایحه ای بسیار خفیف و نزدیک با عود به سرعت عبور می کند و تلخی دارو مانندی به آن می دهد. عطر تمیز و تنباکویی همچنان Fan di را دنبال می کند و این گام، پایان این مرد قدرتمند و با نفوذ است.270 هزار تومان 100 میل توصیه ها:

Fan di Fendi Pour Homme به دوستداران سبکهای اورینتال (شرقی) ، آروماتیک های تلخ و طرفداران عطرهای چرم گون توصیه می شود. این کار از ماندگاری خوبی با حداقل زمان 8-9 ساعت برخوردار است و پخش رایحه ای متوسط دارد. 


برچسب ها: بررسی عطر مردانه فن دی فن دی، Fan di Fendi Pour Homme، پرفیوم نیوز، عطر مردانه گرم و بسیار شیک فندی، قیمت عطر مردانه فندی،
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 29 مرداد 1392 توسط فرزین نیا ( Aramis )
مسخ کننده است

بسیار مدرن، به روز و برازنده است. از تیپ های زننده گریزان است و اغلب پوشش های او از رنگ های شاد و گرم انتخاب می شوند.  شخصیت او را در دید اول نخواهید شناخت. بسیار باهوش، فریبا و تسخیرگر است اما سلاح او آرامش و مداومت است. اگرچه کوهی پرجوش و خروش است اما این دختر قرمز رنگ به آرامی و در سکوت در شما رخنه خواهد کرد و وابستگیتان هر روز به وی افزون خواهد شد ... اکنون دیگر دیر شده ، شما در دام پرجلای قرمز رنگش احساس خوشایندی از مسخ شدگی را تجربه خواهید کرد!  
Armand Basi In Red EDP for Women
In Red ابتدا به صورت EDT تولید شد و پس از موفقیتی که در فروش این کار یافت نسخه EDP را قوی تری و با تغییراتی اندک ارائه داد. موریلاس در این کار نیز به نتیجه مثبت دست یافت و همچون گذشته موفق به تولید محصولی دوست داشتنی و مورد توجه همگان شد.
بررسی رایحه

رایحه ای ترش و خیس نت ابتدایی In Red EDP را تشکیل می دهد. طعم ترش بسیار ملایم بوده و از ترنج گرفته شده است. به آرامی رایحه ای از یاس در ترکیب با گلهای ملایم دیگری آشکار می شود. رایحه خیس و ترش محو شده و عطر حالتی سرد پیدا می کند. تا این گام ، عطری معمول و متعارف در حدود 30 دقیقه شما را سرگرم می کند. درست در جایی که امیدی به In RED EDP ندارید ، موریلاس هنر خود را آشکار می کند. عطر یاس که حالتی مصنوعی به خود گرفته بود ، زنده می شود و با رایحه ای از ساقه های شکسته شده ی تازه و سبز می آمیزد. با هر گام رایحه یاس گنگ تر می شود و هر چه به ظهور نت پایانی می رسیم ، عطر شکوه و جلوه فوق العاده ای می یابد. رایحه ای بسیار شیک ، مدرن و پیچیده که توصیف آن بسیار مشکل است.
عطر ملایم شده گل ها با رایحه ای چوبی می آمیزد و In Red به سمتی خشک و بالغ تر پیش می رود. 

نام : Armand Basi In Red EDP
برند: Armand Basi 
نوع: زنانه
گروه بویایی: فلورال
غلظت: اودوپرفیوم
سمپل: دارد 
فصل و سن مورد استفاده: مناسب فصول نسبتاً خنک . سنین 20 الی 48 سال
مکان مورد استفاده: استفاده روزانه و ملاقات های رمانتیک
ماندگاری و پخش رایحه: ماندگاری بیش از 7 ساعت ، پخش متوسط
حجم و قیمت: EDP حجم 100 میل 154 هزار تومان


برچسب ها: Armand Basi In Red EDP، بررسی عطر زنانه پرفروش آرماند بسی این رد، پرفیوم نیوز، فروش عطر و ادکلن زنانه و مردانه، شیک ترین عطر زنانه، عطری مسخ کننده برای زنان، قیمت عطر زنانه آرماند بسی،
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 29 مرداد 1392 توسط فرزین نیا ( Aramis )


خرید حضوری و تعرفه جدید پست


اعضای عزیزی که جهت خرید حضوری اقدام می نمایند جهت مشاهده زمان مراجعه لطفاً بخش "خرید حضوری" را در این لینک حتماً مشاهده نمایند.
همچنین تعرفه خدمات پستی توسط پست افزایش یافته است که در لینک فوق می توانید آن را مشاهده نمایید. این هزینه در زمان خرید عطرهای مارک دریافت نمی شود و ارسال رایگان خواهد بود.
با احترام
آرامیسنوشته شده در تاریخ سه شنبه 29 مرداد 1392 توسط فرزین نیا ( Aramis )مشاهده لیست پرفروش ترین عطرهای مصرفی اغلب خالی از لطف نیست به همین دلیل پست امروز به این موضوع اختصاص داده شده است. لیست قرار داده شده مربوط با برترین تولیدات برند و همچنین مشابه است که بالاترین میزان انتخاب و خرید را از وبلاگ پرفیوم نیوز داشته اند. اسامی عطرهای بررسی شده لینک شده اند لطفاً در مشاهده قیمت ها به تاریخ پست دقت نمایید برخی محصولات تغییر قیمت داشته اند


پرفروش ترین عطرهای زنانه برندهای معتبر 

Love In Black Creed
Armand Basi In Red
Eclat Lanvin
Euphoria Calvin Klein
Trussardi Donna
پرفروش ترین عطرهای زنانه مشابه

جهت مشاهده بررسی عطرهای مشابه می توانید بر روی نام آنها کلیک نمایید

Sacrifice Ajmal (Alien)پرفروش ترین عطرهای مردانه برندهای معتبر

Prada Pour Homme (amber)
M7 Yves Saint Laurent
Godolphin Parfums De Marly
Creed Aventus
La Nuit d`L Homme YSL
Azzaro Chrome Summer
Costume National Homme
Chic Shaik No 70
پرفروش ترین  عطرهای مردانه مشابه

جهت مشاهده بررسی عطرهای مشابه می توانید بر روی نام آنها کلیک نمایید
Kargo (Terre d`Hermes)


برچسب ها: پرفروش ترین تولیدات زنانه برندهای معتبر، پرفروش ترین عطرهای مردانه برندهای معتبر، پرفروش ترین عطرهای سه ماه اخیر پرفیوم نیوز، پرفروش ترین عطرهای مردانه مشابه، پرفروش ترین عطرهای زنانه مشابه، پرفیوم نیوز، Perfume News،
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 27 مرداد 1392 توسط فرزین نیا ( Aramis )موریلاس معتقد است محصول جدید صرفاً یک نسخه قدرت یافته از crystalline قدیمی نیست، بلکه یک تولید جدید و بی همتاست که به خوبی با مدرنیزگی های برند لوکس بولگاری هماهنگ شده است! 
او همواره طراحی های موفقی داشته است و می توان امید داشت Crystalline L`eau حقیقتاً به آنچه بیان می شود نزدیک باشد. Omnia Crystalline L`eau de Parfum by BVLGARI for 

Women


جالب است که نام آمنیای جدید اغلب به اشتباه Eau de Parfum ثبت شده و این درحالی ست که L`eau de Parfum می باشد.
تفاوت هایی که در اولین دید به نظر می رسند قدرت یافتن طعمی پودری در "آمنیا کریستالاین" است. نت ابتدایی آن از مرکبات آبدار و شیرین به همراه گل لوتوس تشکیل یافته که عطری فلورال ،لطیف ، ملایم و خیس خورده را خواهند ساخت. نت میانی پودری شده و طعمی کرم گون و شیرین نیز از نت پایانی به قلب عطر رسوخ می کند. 
طعم شیرین کریستالاین ، بسیار لطیف ، مجلل و تا حدودی با طراوت خواهد بود. موریلاس آن را در گروه بویایی فلورال- وود -ماسک (گل-چوب-مشک) خلق کرده و انتظار می رود با رایحه ای بهاره و یا چهار فصل رو به رو باشیم.


طرح شیشه همچنان برگرفته از نسخه های قدیمی ست که بسیار برازنده و مدرن بوده و به رنگ صورتی-بژ درخشان تغییر یافته است. حجم 40 و 65 میل EDP

برچسب ها: Omnia Crystalline L`eau de Parfum، پرفیوم نیوز، جدیدترین تولید زنانه از بولگاری در 2013، بولگاری زنانه جدید در 2013، معرفی جدیدترین عطر بولگاری آمنیا کریستالاین لو د پاغفوم، فروش عطر و ادکلن زنانه و مردانه،
نوشته شده در تاریخ شنبه 26 مرداد 1392 توسط فرزین نیا ( Aramis )فراری در مدت یک سال اخیر با تولیدات خوب و متفاوتی وارد بازار رقابت شده و دیگر آن برند اسپورت و متعارف همیشگی نیست.
او در کلکسیون Essence ها با عود ، چرم و مشک دست به خلاقیت های قدرتمندی زده و این بار تمرکز خود را بر اسانس چرم قرار داده است.  Leather Essence by Ferrari for Men


نت ابتدایی این کار با طعمی مرکباتی-آروماتیک و تلخ باز می شود. در قلب "لدر اسنس" آکورد دارچین ، چرم و دانه تونکا در مجموع رایحه ای چرمی و شیرین را خلق می کنند. نت پایانی آن آمیخته با اسانس چوبهای تند و گرم است. 
بسته به آنکه قدرت اسانس های عود ، دارچین و دانه تونکا تا چه حد باشد، این کار می تواند میان سبک چرمی بسیار تلخ و تیز و سبک چرمی شیرین نوسان داشته باشد. 
در حجم 100 میل با غلظت EDP و رایحه ای گرم عرضه خواهد شد.
Thierry de Baschmakoff
او بطری LE را با ظاهری آراسته و پوشیده شده در چرم قهوه ای طراحی کرده است.

برچسب ها: Essence Leater Ferrari، جدیدترین عطر مردانه فراری در 2013، فراری اسنس لدر 2013، جدیدترین عطر مردانه، پرفیوم نیوز، فروش عطر و ادکلن زنانه و مردانه،
نوشته شده در تاریخ شنبه 26 مرداد 1392 توسط فرزین نیا ( Aramis )سالهای زیادی از آن روز می گذرد که آن Chloe با جعبه کرم رنگ خود بر جهان سلطنت می کرد. عطری که مد روز آن زمان بود و این روزها کمتر کسی سراغی از آن می گیرد مگر افرادی با بیش از 50 سال سن!
اما برند کلوئی، همواره سبک خاص عاشق پیشه و مطبوع خود را در تولیداتش حفظ کرده است و آن را در گام برداشتن این روزهایش نیز می توانیم ببینیم.LOVE Chloe by Chloe for Women

نام: Chloe Love
نوع: زنانه
سال تولید: 2010
گروه بویایی: فلورال
فصل و سن استفاده: مناسب بیش از 25 سال. تمامی فصول جز تابستان
مکان مورد استفاده: قرارهای رمانتیک 
ماندگاری و پخش: قوی
قیمت:50 میل EDP در حدود 200 هزار تومان


او باز هم رمانتیک است اما چشمگیر و پر درخشش. همواره برترین پیراهن شب را به تن می کند و در عالم عاشقانه خود سیر می کند اما اغلب مردان دوست دارند او را از این عالم بیرون آورند چرا که جلوه گری فوق العاده اش او را همیشه اسیر خواهد کرد. لاو سر به زیر و ملایم نیست ، او دختری جسور اما رمانتیک است. هوسران نیست اما به صرعت قلب شما را نشانه خواهد رفت!
لاو را می توان برترین انتخاب خانم ها برای داشتن لحظاتی رمانتیک و عاشقانه دانست. از ویژگی های منحصر به فرد این محصول می توان به داشتن ماندگاری بیش از 9 ساعت و پخش رایحه ای قوی اشاره کرد.Chloe Love جلوه گری بی همتا

چشمان شما برق خواهد زد و این کلوئی عاشق پیشه را دوست خواهید داشت. 
تمامی معجزه گران عشق در این عطر دست به دست یکدیگر داده اند تا کلوئی را معشوقی بی همتا سازند. یاس های بنفش و زنبق شبنم گرفته در کنار اسانس مشک شکوه و لطافتی بی نظیر دارند. در مقایسه با Iris از پرادا ، این کار سسبکی زنانه تر دارد و عطر ملایم و شامپو مانند در آن حذف شده است.
لاو ، رایحه ای پودری از زنبق ، گل آفتاب پرست و سنبل دارد که همگی در قلب عطر جای گرفته اند. کلوئی با هنرمندی فوق العاده ای عطر پودری و تند گل ها را به کمک یاس بنفش تعدیل کرده است. طعم شیرین ، بسیار لطیف و ملایم و رمانتیک یاس بنفش اوج وجه ی عاشق پیشه لاو را نمایان می سازد. با عبور از این گام و رسیدن به نت پایانی، عطر مشک ظهور می کند.
مشک به کار رفته دارای تنی پودری و ملایم است و در نت پایانی عطر مورد استفاده قرار گرفته است تا لاو از ابتدا تا به انتها عطری پر درخشش را با خود همراه داشته باشد.برچسب ها: بررسی عطر زنانه Chloe Love، پرفیوم نیوز، Chloe Love جلوه گری بی همتا، Chloe عاشق پیشه!، فروش عطر و ادکلن زنانه و مردانه،
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 23 مرداد 1392 توسط فرزین نیا ( Aramis )
(تعداد کل صفحات:3)      1   2   3