تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - مطالب خرداد 1391
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر
پیش از نوشتن بررسی، از بعضی همکارانی که زحمت می کشند و مطالب بنده را دزدیده و به سایت خودشان منتقل می کنند، درخواست می شود تا کمی به خود سختی بدهند و مقالات را خودشان تهیه کنند و آن قدر توان و قدرت آن را داشته باشند تا رقابتی سالم داشته باشند! 
در انتهای وبلاگ کپی برداری از مطالب به هر نحو منع شده است. 


Spicebomb by V&R for Men

گروه بویایی: شرقی- ادویه ای
طراح رایحه: Olivier Polge
طراح شیشه: Fabien Baron
امتیاز ماندگاری : 7 از 10
امتیاز پخش رایحه: 4 از 10
حجم : 50 و 90 میل
سن  و فصل مورد استفاده : بیش از 23 سال. مناسب پاییز و زمستان
مکان مورد استفاده: ویژه ی قرارهای ملاقات و مهمانی هاSpicebomb ، تولید 2012 که بسیاری از افراد در انتظار آمدنش بودند مدتی کوتاه است که به ایران رسیده است. نام آن عطری نظیر بنگ را یادآوری می کند که موجی عظیم از فلفل های تند و تلخ شما را با خود می برد... ولی آیا به واقع چنین است؟! طراحی نارنجک 

طراحی شیشه عطرهای برند V&R همواره فریبنده و جذاب بوده است. از Flowerbomb با زرق و برق و ربان های گیرایش تا Eau Mega ی طلایی با اسپری خاص و شکلیلش. 
طراحی Spicebomb نیز برای بار دوم به دستان توانای Fabien Baron سپرده شد تا همچنان V&R رتبه و جایگاه ویژه خود را در ساخت شیشه های جذاب حفظ کند. 
شیشه دودی رنگ آن همچون جفت زنانه اش به شکل یک نارنجک دستی و البته کمی باریک تر ساخته شده است. کمربندی مشکی با نام عطر و برند به دور آن پیچیده شده و ظاهری بسیار مردانه به آن داده است.


Fabien Baron


 
داستان نازنجک Viktor & Rolf

نت ابتدایی: ترنج، گریپ فروت
نت میانی: نوعی صمغ، فلفل صورتی، زعفران ، نوعی فلفل جامائیکائی
نت نهایی: چرم ، تنباکو ، خس خس 

ادویه ها ، نقش بزرگی را در اسپایس بمب بازی می کنند اما این ادویه ها را با انفجار فلفل های بنگ مارک جاکوب اشتباه نگیرید!
عطر دارچین شیرین شده با تنباکو یکی از رایحه های بسیار مهمی ست که با اولین اسپری از اسپایس بمب به مشام شما خواهد رسید. این ترکیب با کمی فلفل صورتی آمیخته شده و در ابتدا تا حدی رو به خنک باز می شود. خبری از ترنج و گریپ فروت نیست و رایحه دارچین موجود در عطر نیز، از نوعی فلفل جامائیکائی تراوش می گردد.

همان طور که همگام با بازی نت ها پیش می روید ، چرم کم کم خود را در بستری گرم ، نرم و کرم مانند آشکار می کند و زعفران پر رنگ تر می شود. عطر دارچین به پس زمینه ای محو می رود و رایحه عطر، تلخی دارو مانندی به خود می گیرد. این طعم تلخ برای استفاده کنندگان از وان میلیون و 212 وی آی پی حتماً آشنا خواهد بود! 
خس خس تقریباً نقشی منفعل را در اسپایس بمب بازی می کند و چهره های اصلی در این نمایش، زعفران ، فلفل جامائیکا ، چرم و تنباکو هستند. 
رایحه گرم ، تلخ و شیرین و نرم آن چیزی ست که از اسپایس بمب به جا می ماند. این عطر را می توان محصولی تنباکویی-زعفرانی در بستری از عطر چرم ملایم دانست.توصیه :

این عطر به دوستداران توباکو وانیل تام فورد ، وان میلیون و پیور هاوانا از ماگلر توصیه می شود.

برچسب ها: بررسی عطر مردانه اسپایس بمب، Spicebomb for men، spicebomb for men by V&R، viktor & rolf، بررسی رایحه عطر مردانه جدید از V&R، جدیدترین عطر مردانه 2012، عطر، عطر مردانه گرم تولید 2012،
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 31 خرداد 1391 توسط فرزین نیا ( Aramis )
تمامی علاقمندان به عطر ، با هر بودجه ، بخشی از درآمد خود را برای خرید عطر در نظر می گیرند.  مسلماً شما هم برای خرید عطر تابستانه خود فکری کرده اید این طور نیست؟!   
پس در کامنت ها منتظر نظرات شما هستیم.


شما برای تابستان خود قصد خرید چه عطری را دارید؟  (لطفاً کامنت غیر مرتبط با موضوع قرار ندهید) برچسب ها: عطــــــــر تابستانی شما، عطــــــــر تابستانی شما چیست؟، چه عطری را برای تابستان انتخاب کرده اید؟، عطرهای انتخابی اعضا برای تابستان،
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 25 خرداد 1391 توسط فرزین نیا ( Aramis )متنی که مطالعه می کنید توسط یکی از علاقمندان به وبلاگ، آقای رامین ارسال شده است. این متن برگرفته از سایت کمپانی آزارو می باشد.
با تشکر از همکاری ایشان Azzaro Pour Homme Night Time for Men


 


محصولی جدید برای طرفداران آزارو 

آزارو پورهوم نایت تایم، عطری مردانه با رایحه چوبی، سبز،  تیره و تلخ است که در 2011 به بازار عرضه شد. این عطر توسط Christoph Raynaud و  Michel Girard طراحی گردید و همانند آزاروی قبلی (ایلیکسر) به وسیله انریکه ایگلسیاس در رسانه ها تبلیغ شد.

پس از گذشت حدود 7 ماه همچنان خبری از حضور این محصول در ایران نیست و شاید این عطر نیز به سرنوشت Dahlia Noir by Givenchy دچار شده باشد که هرگز پا به ایران نگذاشت.


شیشه آن همچنان طرح سابق خود را حفظ کرده است و مرکب از رنگهای مشکی و خاکستری می باشد.
رایحه آن متشکل از پرتغال تلخ، ریواس، فلفل سیاه، جوز و سدر می باشد و در حجم های 50 و 100 میل به صورت ادوتویلت ارائه شده است.
در نت اول آن می توان همانند خروج گدازه های آتشفشانی، فوران عطر پرتقال تلخ و ریواس را تشخیص داد که احساسی فوق العاده از سبکی و تازگی طبیعت را ایجاد می کند. در نت میانی که به شدت دلربا است، مجموعه ای از عطرهای سرخس، فلفل سیاه و جوز به مشام می رسد. نت آخر آن هم از سدر شکل گرفته است و شخصیتی مردانه و حسی مقاومت ناپذیر را القا می کند.

به نظر می آید آزارو پورهوم نایت تایم در عین حال که یادآور نمونه قدیمی آزارو (آزاروپوهوم) است اما کمتر از آن حالت کلاسیک و رسمی دارد و بیشتر رایحه اغواگرانه فوژه-چوبی از آن احساس می گردد و هویت مردانی با اعتماد به نفس را به یاد می آورد.  برگرفته از سایت رسمی شرکت آزارو

ترجمه: آقای رامین
ویرایش: آرامیس


برچسب ها: Azzaro pour homme night time، آزارو پور هوم تایت تایم، عطر آزارو در سال 2011، عطر آزارو مردانه تولید 2011،
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 22 خرداد 1391 توسط فرزین نیا ( Aramis )آخرین تولیدات مردانه Lanvin و Viktor & Rolf به ایران وارد شدند.
اسپایس بمب با قیمتی فضایی، در حدود 250 هزار تومان در حجم 90 میل به تهران رسید.

Avant Garde for Men
با قیمتی نسبتاً معقول ، حجم 50 میل در حدود 80 هزار و 100 میل در حدود 100 هزار تومان. 

برچسب ها: ورود Avant Garde و Spicebomb به ایران، ورود آخرین تولیدات عطر مردانه به ایران، جدیدترین عطر مردانه ویکتور اند رلف، عطر مردانه اسپا.یس بمب، عطر مردانه آوانت گارد از لنوین،
نوشته شده در تاریخ جمعه 19 خرداد 1391 توسط فرزین نیا ( Aramis )


پولو بلو در لباسی سفید!

پولو Blue تولید معروفی از برند Ralph است که بسیاری افراد آن را در زمره ی معدود محصولات خنک و تابستانی، که اسپورت نبوده و در عین حال ، شیک و با پرستیژ است قرار می دهند. 
از این رو این محصول می توانست سکوی پرتاب خوبی در تولید آینده 
Ralph باشد. بنابراین مدل اسپورت بر آن پیاده سازی شد. 


Polo Blue Sport for Men by Ralph Lauren
باز هم نعنا

در این عطر اسپورت نیز همچون سایر محصولات 2012 که با پسوند "اسپورت" روانه بازار شده اند اسانس نعنا به کار رفته است. نعنای یخ زده ، نت سبز و علف های بریده شده در کنار سیب و برگهای درخت سدر در ابتدا می تواند حس سبز و با طراوتی را القاء کند. سرخس ، گیاه Sage و خزه بلوط در نت های بعدی اگر بتوانند پرستیژ لازمه را در عطر پیاده نمایند ، می توان این عطر اسپورت از گروه آروماتیک-فوژه را با کلاس ترین عطر خنک تا این لحظه دانست.

برچسب ها: Polo Blue Sport for Men by Ralph Lauren، عطر مردانه 2012 از برند رلف، عر آمریکایی پولو بلو اسپورت، عطر جدید مردانه پولو بلو اسپورت، عط رخنک مردانه پولو بلو اسپورت، پولو بلو اسپورت 2012،
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 18 خرداد 1391 توسط فرزین نیا ( Aramis )Dolce & Gabbana Light Blue ایده ی سواحل مدیترانه

سواحل مدیترانه و جزایر استرومبولی بهترین مکان دریافت ایده برای آخرین تولیدات این برند با سابقه ایتالیایی بوده اند. لایت بلوهای پر طرفدار با عطر تابستانه و خنک و با طراوت خود این بار در لباسی جدید و روشن تر از قبل وارد صحنه شده اند . این جفت عطر زنانه و مردانه این بار نام هایی طولانی تر یافته اند و بسیار سردتر از گذشته به نظر می رسند. 
Light Blue Dreaming in Portofino نامی ست که برای نسخه جدید زنانه و Light Blue Living in Stromboli نامی ست که برای نسخه جدید مردانه انتخاب شده است!!Light Blue Dreaming in Portofino for Women

گروه بویایی مدل زنانه گل-میوه است و در حجم 50 میل EDT عرضه خواهد شد. در ترکیبات آن میوه Litchi با طراوت و شیرین در ترکیب با گل ها استفاده شده است که زنبق از مهم ترین آنهاست. ترکیبات رایحه بیانگر عطری شیرین ، میوه ای ، خنک به همراه کمی حالت تندی در عطر می باشند. پورتوفینو در شب


Light Blue Living Stromboli for Men

مدل مردانه در گروه چوبی-آب قرار می گیرد و در حجم 75 میل تولید می گردد. فلفل صورتی و مرکبات به همراه نت آب و گل میخک در کنار خس خس ، نعنای هندی و عنبر ترکیبات سه نت عطر را تشکیل می دهند.
رایحه ای تمیز، بسیار خنک ، کمی شیرین و تابستانی و مرکباتی که تا حدودی متفاوت از مدل سابق خود طراحی شده است. اگر تلخی ویژه مدل مردانه برایتان آزار دهنده بوده است، این بار می توانید آن را حذف شده در نظر بگیرید.

ویلا در جزایر استرومبولی 

برچسب ها: آخرین تولید برند D&G، جدیدترین عطرهای تابستانی، عطر جدید مردانه از D&G، مدل جدیدی از عطر مردانه D&G، لایت بلوی 2012، لایت بلوی مردانه 2012، لایت بلوی زنانه 2012، عطر جدید و تابستانی لایت بلو پورتوفینو، عطر جدید و تابستانی لایت بلو لیوینگ این استرومبولی، Light Blue for men، Light Blue for Women، Light Blue dreaming in Portofino، Light Blue Living in Stromboli، لایت بلو، عطر لایت بلو، عطر زنانه جدید خنک وتابستانس، عطر خنک زنانه در 2012،
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 17 خرداد 1391 توسط فرزین نیا ( Aramis )


مسلماً دوستان بسیاری از اسپری های معرفی شده استفاده کرده اند، بنابراین بسیار خوب خواهد بود تا دیگران نیز از این تجربه شما بهره ببرند و با کیفیت محصول آشنا شوند!

از همین رو ، لطفاً مدل های مورد استفاده خود را اعلام نموده و بفرمایید میزان مشابهت با عطر اصل ، ماندگاری و پخش رایحه در مقایسه با قیمت تا چه حد برای شما رضایت بخش بوده است؟!با تشکر
آرامیسنوشته شده در تاریخ شنبه 13 خرداد 1391 توسط فرزین نیا ( Aramis )
(تعداد کل صفحات:2)      1   2