تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - مطالب فروردین 1391
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر


بررسی زیر توسط یکی از اعضای خوب وبلاگ ، جناب آقای شایان ارسال شده است که از ایشان برای زحمات و توصیفات زیبایشان تشکر می کنیم.


PRIVATE BLEND های رویایی TOM FORD از سال 2007 معرفی شدند. این سری در ابتدا شامل 12 پرفیوم مسحور کننده بود که در حال حاضر به 19 محصول گسترش داده شده است.
نکته جالب در رابطه با این محصولات آن است که می توان هرکدام از آنها را جداگانه و یا در ترکیب با یکدیگر استفاده نمود ،البته اگر بتوانیم از پس بودجه خرید چند پرایوت بلند بر بیاییم!
عطرهای این سری در اندازه های 50 ، 100 و 250 میل عرضه می شوند.

PRIVATE BLEND عرصه ایست که رایحه های بسیار ویژه با استادانه ترین روش های رایحه گیری حاصل می شوند.این مجموعه زاده یک نابغه طراحی رایحه های واقعی به نام تام فورد است. Tuscan Leather for Men and Women


چرا توسکان!؟


توسکانی ( که در زبان محلی تسکانا خوانده میشود) یکی از مناطق کشور ایتالیاست که مرکز آن شهر زیبا و تاریخی فلورانس است که برج پیزای آن شهره 
خاص و عام است. کل توسکانی پوشیده از مراتع خیره کننده و طبیعت شگفت آوری ست که عامل توسعه دامداری و تولید یکی از بهترین و مرغوبترین انواع چرمهای دنیا است.

تام فورد نابغه از این نعمت طبیعت بهره جسته و یک عطر یگانه و در نوع خود بی رقیب را تولید نموده است. شما عطری پیش رو دارید که چرمی ، چوبی و دودی ست و می توان آن را عطری فاقد طعم شیرین دانست.
شاهکاری که با نت دقیق زعفران ، تمشک و آویشن شروع میشود در نت میانی با ترکیب عجیب کندر و گل یاس روان آدمی را نوازش می دهد تا داستان اصلی شروع شده و پرده آخر سمفونی یعنی چرم و عود نواخته شود. این پرده از این سمفونی رویایی ساعتها چون یک اسب زیبا در عرصه مشام شما و اطرافیان خواهد تاخت.شخصیت آن کیست؟

یک صحنه ی رویایی ، تصورش آسان است ، یک نجیب زاده. فرقی نمی کند یک شاهزاده ی جوان اما جا افتاده، مصمم ، خوش تیپ و یا یک خانم زیبا، خوش پوش معقول و متفکر، سوار بر یک اسب مادیان تیزپای زیبا ، در حال تاختن میان دشتی مملو از بوته های تمشک و پوشش گیاهی شامل آویشن و گلهای زیبای زعفران و یاس در جنگلی پر از عطر عود. این همه رایحه بی بدیل کافی نیست!  چون نم نم باران علاوه بر مراتع بر روی اسب زیبا و رویایی شما هم نشسته و عطر منحصر بفرد چرم و رایحه حیوانی را به اعماق وجود شما سرازیر میکند.


Tuscan Leather در ابتدا یک عطر خطی به نظر خواهد آمد و این به علت خلوص و کیفیت بیش از حد تصور رایحه های آن است. ولی کافیست به او فرصت دهید تا خود نمایی و شما را جادو کند. بله! عرض اندام این محصول منحصر بفرد نیازمند زمان است. می بایست در عرصه بتازید و تمامی نت های آن را با اسب تیزپای خود طی کنید تا تمامی روایح زیبا را از مشام خود بگذارنید.


نویسنده: آقای شایان 

برچسب ها: بررسی تام فورد تاسکـــان لــدر، بررسی عطر تام فورد تاسکان لدر، رایحه عطر تاسکان لدر از تام فورد، Tom ford Tuscan Leather،
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 30 فروردین 1391 توسط فرزین نیا ( Aramis )

دیور در مدت اخیر بیش از آنکه به تولید کاری جدیدی دست بزند ، انرژی خود را صرف بازسازی یا در واقع فرمول سازی مجدد محصولات گذشته خود کرده است. تغییر در فرمولاسیون عطرها در ابتدا از Miss Dior Cherie آغاز شد . اما دامنه این تغییرات به همین جا ختم نشد و گریبان Homme Intense و Homme Sport را نیز گرفت. اکنون "Eau Savage" نیز از این زلزله بزرگ در امان نمانده است و رایحه آن نیز در حال تغییر و فرمول سازی مجدد است. سیاستی متفاوت، از دیور

اقدامات متفاوتی از جانب برندها در حال انجام است که بخشی از آن ، پدیده ی بروز عطرهای اسپورت با شدتی قوی بود که بر مبنای المپیک 2012 اعمال گردید ،همچنان ادامه دارد و کمپانی هوگو باس را نیز درگیر کرده است.
Ferarri روش "تمایز در تولید" را در 2012 در پیش گرفت و بر خلاف تمامی تولیدات خود که همواره اسپورت بودند ، عطری شرقی و بر پایه عود را تولید نمود!
در این میان حرکت دیور بسیار غیر معمول و ریسک آمیز بوده است. فرمول سازی مجدد و تغییرات شدید در رایحه ی عطرهایی که جایگاه خود را در میان طرفدارانشان یافته اند تخریبی بزرگ به همراه خواهد داشت و در اولین قدم می تواند آمار بالایی از دوستداران محصول را از میان بردارد! افراد کمی توانایی تطبیق سریع با محصول جدید را خواهند داشت و در واقع این عمل می تواند افتی شدید را در امر فروش به همراه داشته باشد.


دلیل این امر می تواند ...

آیا این اعمال ،صرفاً جهت ایجاد تفاوت در استراتژی تولید با سایر برندها اعمال شده اند؟ با احتمالی بسیار قوی پاسخ منفی خواهد بود! زیرا کمپانی دیور این حرکت را با چهار مورد از قوی ترین تولیدات خود آغاز کرده است و در صورتی که با تغییرات اساسی ِ ایجاد شده ، جایگزین مناسبی برای آنها نیابد، باید در انتظار ضرری بزرگ و یا افتی طولانی مدت در امر فروش باشد. بنابراین چنین روشی جهت ایجاد تمایز ، خطر بزرگی ست و منطقی نمی باشد.

کاهش هزینه ی استفاده از اسانس های متنوع دلیل این امر بوده است؟! ممکن است. 
بیش از هر چیز به نظر می رسد که سیاست انتخاب شده از سر فکر بوده باشد و تلفیقی باشد از کاهش هزینه ها، رضایت خریداران و فروش بیشتر! ... چگونه؟
شاید بتوان عملکرد دیور را اینگونه توجیه نمود:
محصولی که نام گذشته را به دوش می کشد ،خریداران سابق خود را که کنجکاو نیز شده اند ، جهت تست مجدد جلب خواهد کرد و در مهم ترین بخش ، 
اگر تغییرات رایحه نیز به نحوی نامحسوس باشد تا به احساسات وفاداران عطر مورد نظر لطمه ای وارد نیاورد، دیور بازار جدید و گذشته را در کنار هزینه تبلیغاتی کمتر با هم در دست خواهد داشت!!! علاوه بر آن شما نیز از به همراه داشتن دیوری جدید خوشحال خواهید بود.


برچسب ها: دیور، کریستین دیور، دیور و تغییر فرمول عطرهایش، کمپانی دیور رایحه عطرهایش را تغییر می دهد، 4 عطر بزرگ از دیور تغییر رایحه می دهند، دیورهای قدیمی خداحافظ، تغییرات عطرهای دیور از 2011 تا کنون، چرا دیور عطرهایش را تغییر رایحه می دهد،
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 28 فروردین 1391 توسط فرزین نیا ( Aramis )"اُسو وژ" عطری بود بیانگر زندگانی یک مرد. نوجوانی ، جوانی و میان سالی!  عطری که با رایحه ای سبک، با طراوت و مرکباتی باز می شد، رایحه ای بسیار تازه و نوجوان را در خود داشت و حس شادابی می بخشید. در قلب خود همچنان با طراوت و آروماتیک ، سبک و جوان می نمود و در انتها ظهوری سنگین ، جذاب ، پخته، مردانه و چوبی داشت. 
این یادگار بزرگ که پس از گذر سالها همچنان تازگی خود را حفظ کرده است کم کم جایگزین محصولی جدید خواهد شد و اثری از مدل های قدیمی آن بر جا نخواهد ماند.Eau Sauvage Parfume by Dior For Men


فرمول سازی مجدد Eau Sauvage

در آینده با Eau Savage Parfume روبه رو خواهیم بود. ترکیبات معرفی شده در آن نسبت به تولید گذشته به شدت کاهش داشته اند به گونه ای که ، نت ابتدایی به یک اسانس "ترنج" ، نت میانی "نوعی صمغ" و نت نهایی به گیاه خس خس اختصاص داده شده است. خس خس انتخاب شده در نت انتهایی، رایحه ای دودی نخواهد داشت.

به نظر می رسد با ترکیبات یاد شده باید در انتظار عطری باشیم با طراوت و میوه ای ، داروئی و کمی تلخ ، که در انتها با نتی مردانه و چوبی خاتمه می یابد.
در حدود 2 ماه دیگر این کار از دیور جایگزین محصول گذشته خواهد شد و در دو حجم 50 و 100 میل به صورت EDP تولید خواهد گردید.


برچسب ها: عطر جدید کریستین دیور، دیور، کریستین دیور، Dior، Dior Eau Savage Parfume، دیور اُسو وژ پرفیوم، فرمول سازی مجدد عطر دیور، تغییر رایحه در عطر اسو وژ دیور،
نوشته شده در تاریخ شنبه 26 فروردین 1391 توسط فرزین نیا ( Aramis )
Armani Code Sport For Men کمتر از 4 ماه است که از عرضه Code Sport در ایران می گذرد و اکنون مشابه آن در اسپرهای لاو تولید شده است!  در این 
بخش می توانید نگاهی کوتاه بر این عطر داشته باشید.

با خرید اسپری مشابه از Code Sport می توانید تستی بر این عطر پیش از خرید داشته باشید و یا آن را به عنوان گزینه ای جهت روزهای گرم تابستانی خود انتخاب نمایید. 
این اسپری خصوصاً برای دوستداران رایحه های نعنایی ، اسپورت و شیک طراحی شده است.


سایر اسپری های موجود را می توانید در لینک زیر ببینید.
http://perfumenews.mihanblog.com/extrapage/spray


برچسب ها: Armani Code Sport با 6 هزار تومان!!، اسپری مشابه آرمانی کد اسپورت، Armani code Sport، آرمانی کد اسپورت، جورجیو آرمانی،
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 24 فروردین 1391 توسط فرزین نیا ( Aramis ) L`IMPERATRICE 3 by D&G for Womenاسپری لاو  و  L`IMPERATRICE

از کارهای Anthology  و یا منتخب برند D&G، عطر 3 L`Impratrice می باشد که برای خانم ها تولید شده است. این عطر برای اولین بار در اسپری های لاو طراحی شده است و مناسب کسانی ست که رایحه های ملایم ، شیرین و سبک را برای استفاده روزانه انتخاب می کنند.

مرکب از رایحه میوه های خنک و با طراوت تابستانی نظیر هندوانه با طعم شیرین و عطر گل ها که به نحوی بسیار هماهنگ با یکدیگر آمیخته شده اند و ترکیبی در سطح بالا را برای روزهای گرم بهار و تابستان به وجود آورده اند.
رایحه این ملکه منتخب از D&G را می توانید هم طراز با Ange Ou Etrange L`Secret از ژیوانشی بدانید.


جهت مشاهده لیست به روز شده اسپری های لاو ، می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.
http://perfumenews.mihanblog.com/extrapage/spray

برچسب ها: اسپری لاو و کپی برداری از L`IMPERATRICE، DOLCE & GABANNA، D&G، مشابه عطر شماره 3 از برند d&g، مشابه عطر شماره 3 از D&G در اسپری های لاو، اسپری مشابه از Anthology 3 D&G،
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 24 فروردین 1391 توسط فرزین نیا ( Aramis )


با توجه به کامنت های بسیاری که در ارتباط با اسپری تام فورد دریافت شد ، برای اطلاع از چگونگی خرید (اسپری و یا عطر) به لینک زیر مراجعه نمایید.به زودی لیستی از تولیدات این شرکت قرار داده خواهد شد بنابراین پیشنهاد می شود صبر کرده و حداقل سه مورد کالا را سفارش دهید 
(خصوصاً برای اعضای ساکن در شهرستان) تا به لحاظ هزینه ارسال به صرفه باشد. هزینه پستی با توجه به تعداد سفارش از شما دریافت خواهد گردید (حداقل هزینه ارسال 7 هزار تومان)

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 14 فروردین 1391 توسط فرزین نیا ( Aramis )می توانید نام مردی که در سمت راست تصویر قرار دارد را به یاد بیاورید؟!
حدس می زنید اینجا کجا باشد؟

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 14 فروردین 1391 توسط فرزین نیا ( Aramis )
(تعداد کل صفحات:2)      1   2