تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - حـــــــراج مجدداً تمدیـــــــد شد!
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر- www.Hyperatr.com


توزیع سفارشات آغاز شد

با تشکر از تمامی خریداران گرامی که با صبر خود ما را در این حراج یاری نمودند اعلام می داریم طبق شرایط حراجی که قرار داده شده بود، 30 آبان و 1 آذر ماه زمان توزیع سفارشات خریداری شده کاربران بوده است، از این رو پرفیوم ایمپریال از امروز توزیع سفارشات پستی را آغاز نموده و این ارسال جمعی تا فردا ادامه خواهد داشت.

کالاها بر مبنای اولویت ثبت سفارش ارسال می گردند لذا خواهشمندیم جهت دریافت کد رهگیری پستی خود در روز 2 آذرماه و از طریق تلگرام (telegram.me/perfumeimperial) یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
حـــــــراج مجدداً تمدیـــــــد می شود!

لازم به ذکر است این حراج ( کیت های سفری) به دلیل درخواست مشتریان عزیز مجدداً تمدید خواهد شد و محصولات از تاریخ 4  آبان ماه (به مدت فقط 4 روز ) تا پایان روز شنبه 7 آبان در حراج قرار خواهند گرفت. این بار موجودی کالاها بسیار محدود می باشد بنابراین تقاضا داریم جهت خرید سریع اقدام نمایید چرا که پس از اتمام موجودی امکان تمدید دیگر فراهم نمی باشد. 


 

با احترام 

فرزین نیا (آرامیس)


ساعات تماس : 10:30 الی 17 عصر

02188717657

09106732232برچسب ها: حـــــــراج مجدداً تمدیـــــــد شد!، perfumeimperial، حراج کیت های سفری عطر، پرفیوم نیوز، حراج ست سفری عطرها به قیمت 35 هزار تومان، برند مون بلان و ون کلیف فرانسه، برند جیمی چو انگلیس،
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 2 آذر 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )