تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - Black Afgano های تقلبی در بازار ایران
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر- www.Hyperatr.com


عطر مشهور Black Afgano از برند نیش Nasomatto با رایحه تاریک و فوق العاده تلخش کاملاً شناخته شده و مورد پسند بسیاری از آقایان است. شخصاً رایحه آن را بسیار تفکر برانگیز می دانم و از هنر طراحی آن همواره لذت برده ام. 

این محصول اصالتاً در حجم 30 میل و با غلظت Extrait de Perfume توسط کمپانی ارائه می شود. این نوع غلظت در عطر و ادکلن بسیار نادر است و به همین دلیل بلک افگانو ماندگاری و پخش بویی فوق العاده را در حد 2-3 روز بر روی پوست و تا 1 ماه بر روی لباس  فراهم می کند. همین امر موجب شد تا این محصول شهرت خوبی را در میان عموم بدست آورد.

تصویری از نمونه تقلبی بلک افگانو
اما در 1 ماه اخیر نمونه های تقلبی این محصول روانه بازار ایران شده است که با جستجویی کوچک در سایت هایی نظیر دیوار می توانید تصاویر تبلیغاتی آنها را بیابید.  این نمونه تقلبی در حجمی 100 میل و به نام تستر به فروش می رسد و این در حالیست که برند Nasomatto به هیچ عنوان تولیدی در حجم 100 میل ندارد. 

این نمونه تقلبی بدون درب است و بر روی جعبه آن بارکد نیز درج شده است. در صورتی که بارکد آن را سرچ کنید در جستجوهای گوگل بلک افگانو نمایش داده می شود اما این بارکد مربوط به حجم 30 میل و ارجینال این محصول است که کپی برداری شده  و بر روی این نمونه تقلبی 100 میل حک شده است.


متاسفانه فروش این قبیل محصولات تحت نام تستر، همواره موجب اختلال در فروش تسترهای اصلی نیز شده است. بنابراین

این مطلب در خصوص آگاهی سازی کاربران و خریداران عطر و ادکلن ارائه شد تا محصول تقلبی را به عنوان اصل خریداری نکنند. 

نمونه تقلبی با قیمتی در حدود 170 الی 185 هزار تومان به فروش می رسد. 
تصویر نمونه اصلی
منبع: سایت تخصصی عطر و ادکلن هایپرعطر
برچسب ها: شناخت عطرهای تقلبی، Black Afgano های تقلبی در بازار ایران، بلک افگانوی تقلبی را چطور بشناسید؟، پخش عطرهای بلک افگانوی تقلبی در بازار ایران، پرفیوم نیوز، هایپرعطر،
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 25 آبان 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )