تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - پادشــــــــــاه مطلق افسونگـــــری!
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر


King Of Seduction Absolute رایحه ای از گروه بویایی چوبی که در 2015 توسط کمپانی باندراس عرضه شده است.

اغلب تولیدات Banderas به لحاظ سطح کاری عطرهای بالاتر از متوسطی هستند و برای مصارف عمومی و روزمره مناسب می باشند. اما این بار باندراس محصول جدید خود را با رایحه ای بسیار قوی تر از سطح کاری عمومیش روانه بازار ساخته است .

"کینگ ابسلویت " شما را به حال و هوای بلو شنل می برد. البته این بدان معنا نیست که رایحه ای مشابه تولید شده است بلکه به این معناست که باندراس رایحه ای در سبک و سیاق بلو شنل ارائه داده است. رایحه ای معتدل، بسیار پربازخورد، دوست داشتنی و در عین حال مدرن و شیک!

 

پادشــــــاه افسونگـــــــری!

رایحه ای دارد بر پایه چوبها اما با غلبه عطر تلخ اسطوخودوس. نت های دریایی به کمک عطر بادام سبز و گریپ فروت رایحه ای گس را حلق کرده اند که در آن وتیور به چوبی تر شدن رایحه و هل به تمیزی، اسپایسی و درخشش آن کمک کرده است.

دمای عطر میانه است و با وجود نت های آبی و دریایی ، عطر آنچنان خنک نشده است. از این رو قابلیت مصرف روزانه خصوصاً در فصول بهار و پاییز را دارد. 

سبک کار همچون بلو شنل، مدرن و بسیار جنتلمن و همه پسند است. در نهایت تمایز عمده این پادشاه افسونگر را با شنل در  رایحه گسی که در هر گام موج می زند می توان دانست.
استایل عطر و سن مصرف:

پوشش: نیمه اسپرت به همراه کت ترجیحاً برند

آرایش چهره: ته ریش

سن: مناسب سنین 18 الی 45 سالامکان خرید در سایت تخصصی ما فراهم می باشد. جهت مشاهده و یا خرید محصول در اینجا کلیک نمایید.


منبع: پرفیــــــــوم ایمپریـــــــــال 


021-88717657

09106732232


برچسب ها: پادشاه مطلق افسونگری، King of Seduction Absolute، قیمت کینگ آو سداکشن ابسلوت آنتونیو باندراس، استایل عطر و سن مصرف،
نوشته شده در تاریخ شنبه 16 آبان 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )