تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - حــــــــراج بــــزرگ عطرهای برند آمریکایی Tom Ford
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطرفقـــــــــــط 5 روز فرصـــــت داریـــــد!!مدتی قبل سوالی با این عنوان در سایت و وبلاگ مطرح شد که: "دوست دارید چه برندی تخفیف دریافت نماید؟"

بر طبق نظرات ثبت شده ، تمایل کاربران بر برند Tom Ford بود. از این رو بر اساس نظرسنجی انجام شده تخفیفات بر کلیه محصولات زنانه و مردانه این برند اعمال شده است.

قیمت ها بعضاً تا 100 هزار تومان کاهش داشته و در این بین شما می توانید حتی کلکسیون Private تام فورد را با کمترین قیمت تهیه نمایید. شروع قیمت ها از 315 هزار تومان می باشد. اغلب حجم های وارد شده در سایت خصوصاً از سری تولیدات پرایویت 50 میل می باشند اما در صورتی که در جستجوی حجم های 100 یا 250 میل هستید برخی از مدل ها موجود می باشند. بنابراین جهت تهیه و یا دریافت قیمت حراج این محصولات لطفاً تماس بگیرید.

بنابراین اگر در جستجوی بهترین قیمت، برترین کیفیت، رایحه ای خاص و حتی ماندگاری و پخش رایحه ای در خور توجه هستید تام فورد انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.

 

 
شرایط حــــــــــراج:

1- مهلت اجرای تخفیفات از تاریخ دوشنبه 11 آبان ماه 94 به مدت 5 روز بوده و قابل تمدید نمی باشد لذا جهت خرید سریع اقدام نمایید تا با کسری موجودی مواجه نگردید.
2- در این حراج کلیه ارسالهای با پست سفارشی (تهران و شهرستان) رایگان می باشد. مدت دریافت مرسوله از طریق پست سفارشی 2 الی 6 روز کاری می باشد.
3- توزیع سفارشات فاقد تاخیر بوده و بسته به زمان ثبت سفارش در همان روز یا فردای آن روز تحویل به مشتری (تهران) یا پست (شهرستان) می گردد.

 


امکانات حــــــراج:

1- امکان خرید آنلاین، کارت به کارت و ثبت سفارش تلفنی مقدور می باشد. 
2- امکان پرداخت وجه سفارشات در محل فقط برای ساکنین تهران مقدور می باشد. هزینه پیک بسته به مسافت دریافت می گردد.

3- ارسال با پست پیشتاز برای عزیزان ساکن شهرستان با هزینه ثابت 10 هزار تومان صورت می پذیرد.
4- در صورتی که در دریافت سفارشات محدودیت زمانی دارید امکان ارسال بسیار سریع برای ما مقدور می باشد، بنابراین موضوع خود را از طریق تماس تلفنی اعلام نمایید. هزینه این ارسال بر عهده خریدار گرامی می باشد.
جهت مشاهده لیست محصولات تخفیف خورده در فروشگاه اینترنتی ما در اینجا کلیک نمایید.


با آرزوی خریدی خوش
پرفیوم ایمپریال (پرفیوم نیوز سابق)


ساعات پاسخ گویی: همه روزه جز ایام تعطیل 10:30 الی 17 
88717657
09106732232

 برچسب ها: حــــــــراج بــــزرگ... برند آمریکایی Tom Ford، تام فورد حراج خورد، پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز، قیمت محصولات تام فورد، تخفیف تام فورد،
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 11 آبان 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )