تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - بمب ساعتی ویکتور اند رالف
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر


در این مقاله به بررسی اجمالی ادیشن های مختلف عطر محبوب فلاور بمب از برند ویکتور اند رالف می پردازیم. عطری که با ماندگاری و پخش رایحه قوی خود و همچنین ظاهر بسیار شکیل و پر زرق و برقش خانم های بسیاری را عاشق خود ساخت.

در این مطلب سعی شده اغلب نسخه های مختلف این عطر خصوصاً مواردی که امکان دسترسی به آنها بیشتر مقدور می باشد به صورتی کوتاه بررسی شوند.

Flowerbomb Viktor&Rolf: رایحه ای پودری، بسیار شیرین و گلدار، کمی خاکی مختص فصول سرد سال


Flowerbomb Eau de Toilette Viktor&Rolf: رایحه ای مخصوص فصول بهار و پاییز. با مرکبات خنک تر شد و شدت رایحه شیرین و خاکی در آن کاهش داشت. عطر گلها حفظ شده است.


Flowerbomb Extrait de Parfum Viktor&Rolf: ترکیب به حالتی گلدار کمی شیرین و سبز تغییر یافتو مخصوص فصول گرم سال.


Flowerbomb Extreme Viktor&Rolf: بیش از آنکه بمب گل باشد بمب وانیل بود و البته بسیار عالی. به کمک وانیل و کهربا نرم و مخملی، شیرین و عمیق شد. عطر گلها کاهش بسیاری یافتند و نت خاکی کمی غالب شد. مخصوص فصول سرد سال.

 

Flowerbomb La Vie En Rose Viktor&Rolf:  طعم شیرین گلها به همراه مرکبات، رایحه رز قابل تشخیص بود. مناسب فصول گرماز عنوان کردن سایر ادیشن ها نظیر ادیشن کریسمس، ادیشن های تزئین شده با نگین های سواروفسکی و ادیشن کریستال

خودداری شده است.

منبع: پرفیوم ایمپریالتماس:

021-88717657

09106732232برچسب ها: بمب ساعتی ویکتور اند رالف، بررسی عطرهای زنانه فلاور بمب، Flowerbomb Eau de Toilette Viktor&Rolf، پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز، قیمت عطر و ادکلن،
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 28 مهر 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )