تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - شاهزاده رویاها سوار بر اسب سیاه
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر- www.Hyperatr.com


شاهزاده ای سوار بر اسب سیاه

وقتی Varvatos Vintage  را تست میکنید رایحه ای از یک مرد واقعی را تجربه می کنید. به یاد دارم خانمی از مشتریانم را که عاشق این عطر شد و آن را برای خودش خریداری کرد فقط برای اینکه آن را در اتاق اسپری کند تا هاله ای از مرد مورد علاقه اش را در اطراف خود داشته باشد!

از نگاه او این مرد یک جنتلمن واقعی و بسیار مودب بود. بسیار با وقار رفتار می کرد و او را به یاد شاهزاده رویاهایش می انداخت که سوار بر اسبی سیاه! به سوی او می آید... سیاه همچون Varvatos Vintage

 


Vintage  بیش از آنکه مرموز و تیره باشد اغواگر و البته رئوف است.

ته مایه ای کلاسیک، خشن و بسیار مردانه را از گروه عطرهای چایپر به ارث برده است که او را قویاً مردانه و جنتلمن نمایان می سازد اما ترکیب نت های چرمی و تنباکویی او را گرم، مهربان و اغواگر نشان می دهد.

در نت ابتدایی ترکیبی از رایحه های مرکباتی و میوه ای را استشمام خواهید کرد که با مقداری طعم شیرین برگرفته از دارچین و کمی فلفل ملایم و اسپایسی شده است.

در گام میانی وینتج، حالتی گیاه مانند و سبز به خود می گیرد که در گروه عطرهای چایپر قدیمی اغلب دیده می شد. سنگین، مردانه، کلاسیک و خشن و شاید زبر هم واژه مناسبی برای توصیف آن باشد.

در حالی که هنوز مقداری از رایحه نت میانی باقیست، نت نهایی بازی خود را آغاز می کند. تمی چرمی-کرمی و نرم با طعمی شیرین شده از تنباکو شروع به نقش آفرینی می کند.

 

 

چه کسانی مصرف کنند؟

عاشق عطرهایی با ترکیبات تنباکویی هستید؟ 
آیا علاقمند به این نت ها هستید: چرم، آلبالو، شکلات، کارامل، وانیل، دارچین، ادویه، کهربا و ...

اگر پاسخ شما به همه یا برخی از موارد فوق مثبت بوده است، پس از امروز وینتج را با خیالی آسوده در سبد خرید خود قرار دهید. این مرد شما را نا امید نخواهد ساخت!
منبع: فروشگاه عطر و ادکلن پرفیوم ایمپریال


برچسب ها: شاهزاده رویاها سوار بر اسب سیاه، بررسی عطر مردانه Varvatos Vintage، اغواگر و البته رئوف، قیمت عطر مردانه john varvatos vintage، جان وروتوس وینتج، پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز،
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 15 مهر 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )