تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - بررسی تام فورد اسکتریم از نگاه یک کاربر
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطربررسی رایحه ای که این بار در سایت قرار داده شده توسط یکی از کاربران گرامی به نام آقای میلاد برای ما ارسال شده است. این بررسی مربوط به عطر مردانه Tom Ford Extreme بوده و تجربیات ایشان را از این رایحه بیان می نماید. شما نیز می توانید تجربیات و احساس خود را از عطرها برای ما به صورت متن نوشته و ارسال کنید تا با نام خودتان در سایت قرار داده شود.
با تشکر از همکاری آقای میلاد


Tom Ford Extreme for Men:

روی مدار سینوس بعد از مدتها بوییدن رایحه های تکراری وکسل کننده تام فورد اکستریم یه کار خیلی خوب و جالب بود.

در عطرو وا میکنید جلوی بینیتون میگیرید و نفس میکشید. مقداری طراوت لیمو، کمی از رایحه ترش مانند چرم، یه ته بوی بسیار رقیقی ازشیرینی بلک ارکید ( که برعکس اون عطر که تند و زننده و همراه با رایحه های ناهمخوانه) اینجا کاملا بجا و درسته و مقداری رایحه قارچ گونه. رایحه ای که با استشمامش چشماتون گاهی به نشانه رضایت همراه با لبخندی بسته میشه و گاهی بخاطر رایحه قارچ مانند و نامعمولش باز و خیره به چپ و راست.

رایحه ای شاد و متفاوت اما نه افراط گونه. رایحه ای بر روی اصول و مدار درست. مدار سینوسی که با شامه شما درگیر میشه و بدون هیچ مقاومتی اونو همراه خودش میکشونه. گاهی به راس مدار سینوس و گاهی به قعرش.

 


شاید بپرسین چرا روی جذابیت عطر مانوری ندادم؟ این مسئله برمی گرده به نظریات من. یه موضوع هایی رایج شده توی این دنیای به هم ریخته. یکیش همین ایجاد جذابیت برای جنس مخالف و این حرفاس. ببینید من خیلیم آدم مذهبی ای نیستم اما فک میکنم هرکس میتونه به سهم خودش کاری کنه که دنیا پاک تر یا زشت تر از چیزی که الان هست بشه، برای همین به نظرم اگه همین عطر یا عطرهای دیگه با هدف جذب جنس مخالف و این حرفا استفاده بشه چه برای آقایان و چه برا خانوما اشکال داره.


خوب بگذریم... می رسیم به بحث بهترین فصل استفاده این عطر. 

به نظرم این عطر یه کاریه که توی بهار، پاییز و زمستان بهتره استفاده بشه چون بوی سنگین و گرمی داره که اصلاً برای تابستان خوب نیست. ممکنه خیلیا توی گرما هم ازش استفاده کنن چون پخش بو و ماندگاری خوبی داره اما این کارو نکنین چون توی اون گرما واقعاً بوش اذیت کننده میشه.نویسنده: جناب آقای میلاد

ویرایش متن: آرامیسمنبع: فروشگاه عطر و ادکلن پرفیوم ایمپریال


برچسب ها: بررسی تام فورد اسکتریم از نگاه یک کاربر، بررسی عطر Tom Ford Extreme for Men:، قیمت عطر Tom Ford Extreme for Men:، پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز،
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 14 مهر 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )