تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - لالیک جدید از راه می رسد
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر- www.Hyperatr.comزمانی که لالیک محصول جدید خود را با نام Encre Noir عرضه کرد به سرعت بازار را در دست گرفت و دیری نپائید که این عطر به شهرت خوبی دست یافت.

او را با نام لالیک مشکی می خواندند و بسیاری از مشتریان آن را عطری با بوی "مقوا و چوب" می دانستند و با چنین توصیفی اقدام به خرید می کردند. لالیک حدود 7 سال پس از این تولید، رایحه اسپورت آن را ارائه داد. اگرچه محصول درخور توجهی بود اما استقبال فوق العاده ای را که انتظار می رفت به دست نیاورد. 
این بار باز هم لالیک دل را به دریا زده و Encre Noir قدیم را دستخوش تغییراتی ساخته است. 

  

 Encre Noir a L`Extreme Lalique

قرار است در ماه فعلی و با قیمت 105 دلار برای حجم 50 میل و 139 دلار برای حجم 100 میل ارائه شود.

در ترکیبات آن وتیور هائیتی و جاوه، نعنای هندی، بخور، ترنج، چوب سرو و چوب صندل به چشم می خورد.اکستریم نوع قدرت یافته لالیک مشکی قدیم است. همچنان وتیور در میان نت ها دیده می شود تا رایحه دودی-چوبی لالیک فراموش نگردد. با این همه به نظر می رسد این بار لالیک قصد داشته تا نگاه دیگری بر عطر خود داشته باشد و علت آن حضور دو نت بخور و نعنای هندیست.


حضور بخور و نعنای هندی در این تولید جدید می تواند اشاره ای باشد از چرک، خشن و تا حدودی خاکی شدن رایحه! بنابراین مانور لالیک اکستریم بر عطر دودی کمتر خواهد بود. اگر رایحه به چنین سمت و سویی کشانده شده باشد موفقیت آن حتی بیش از اولین محصول تولید شده تضمین شده خواهد بود.

این عطر مناسب فصول سرد بوده و در حجم 50 و 100 میل به صورت ادوپرفیوم عرضه خواهد شد.
منبع: فروشگاه عطر و ادکلن پرفیوم ایمپریال


برچسب ها: Encre Noir a L`Extreme Lalique، لالیک 2015 از راه می رسد، پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز، عطر جدید مردانه لالیک Encre Noir a L`Extreme Lalique،
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 13 مهر 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )