تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - جدیدترین عطر و ادکلن های 2015
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطرآرمانی برندی برای آرمان گرایان

برند جورجیو آرمانی پنجمین نسخه جدید کلکسیون Si را با نام Si Golden Bow تولید کرد. این تولید، عرضه ای محدود دارد.


آرمانی اس آی گلدن بو

همچنین آرمانی کد، ادیشن دیگری را با نام Special Blend در راه دارد. اگر در جستجوی رایحه ای عودی-تنباکویی که کمی دودی و شیرین باشد هستید این ترکیب ویژه انتظارات شما را برآورده خواهد ساخت.

 

آرمانی کد اسپشیال بلند


یادگاری از رونالدو!

کریستانو رونالدو عطر خود را با نام Legacy  وارد بازار ساخت. این عطر بر پایه گروه بویایی ارمتیک طراحی شده و سبک آن تلخ، خشک با تمی چوبی خواهد بود.

 

رونالدو لگسی


دولچه گابانا  با دو عطر جدید در 2015
"Essence"! این محصول زنانه در گروه بویایی شرقی قرار دارد و بر پایه گلها و وانیل طراحی شده است. غلظت این کار ادوپرفیوم خواهد بود.


the one Essence


اگر از طرفداران اولین تولید  The One مردانه هستید خبر خوب آن است که این محصول از این پس با غلظتی بیشتر و ماندگاری قوی تری در دسترس شما خواهد بود. تم اصلی این عطر را کهربا و تنباکو با طعمی شیرین و مخملی تشکیل می دهند.

 

the one eau de parfum

 

 

 

 

 

ستاره ای از ماگلر در قلب خانم ها

Angel Passion Star با رنگ قرمز به تازگی عرضه شده است. تفاوت بارزی میان این محصول و کار قدیمی اش به نظر نمی رسد. همان طعم شیرین کاراملی-شکلاتی غلیظ که با تلخی پودری-خاکی خفیفی افت داده شده است. اما ماندگاری فوق تصور ماگلرها را از یاد نبرید.


Angel Passion Star

تتوهای جدید دل پوزو

دل پوزو نسخه زنانه Halloween Tattoo را با رایحه ای گلی- میوه ای طراحی کرده است. یاس با تمی تلخ که کمی با طراوت و آبدار است.

تتوی مردانه هم با رایحه ای عجیب ارائه شده است. عطری الکلی، گازدار و کمی سبز!

 

Halloween Tattoo
آزارو از نگاه 2015

Azzaro Pour Homme Intense تولید جدید آزارو برگرفته از محصول قدیمی سالهای دور. به نظر می رسد آزاروی جدید تنها در نت ابتدایی تفاوت فاحشی داشته باشد که با تمی مومی و شیرین آغاز می شود. اما با نزدیک شدن به نت نهایی عطر خاکی و سنگین آن روزگاران تولدی دوباره می یابد.

 

 Azzaro Pour Homme Intense
Palladium by Porsche Design

پالادیوم نام جدید تولید کمپانی پورشه است. برندی که اغلب عطرهایش کاراکتری اسپورت، مردانه و رقابت جو دارند.

ساختار پالادیوم در شیشه و بسته بندی و رایحه نیم نگاهی به جد بزرگش تیتانیوم دارد. نام هر دو برگرفته از نوعی فلز است و طراحی شیشه این دو نیز کاملا مشابه بوده و تنها تفاوت آنها در رنگبندی شیشه می باشد. حالتی کتابی که دارای انحنایی ظریف می باشد. اسپری عطر نیز بر روی خود شیشه سوار شده و فاقد درب جداگانه می باشد.


Palladium Porsche Design


پالادیوم در قلب و نت میانی نزدیکی بسیاری با تیتانیوم دارد. عطر با ترکیبی نسبتاً شیرین و مرکباتی آمیخته با هل آغاز می شود. رایحه ای تمیز، کمی شامپویی و مرکباتی! با ورود به نت میانی عطری نسبتاً تلخ از اسطوخودوس را خواهیم داشت که با تمی کم ترش و خاکی ترکیب می شود. عطر خاکی و ترش بسیار خفیف خواهد بود و با دقت فراوان قابل استشمام می باشد اما در شکل دهی به رایحه بسیار تاثیرگذار است. عطر خنک و هواگون فراموش نشده. در این گام پالادیوم حالتی سرد و متالیک به خود می گیرد و این در حالیست که در تیتانیوم رایحه سبز ریحان را در ترکیب داریم.

پالادیوم در نت نهایی نیز علی رغم تشابه در هرم بویایی تفاوت عمده ای با تیتانیوم خواهد داشت. نت نهایی بر خلاف تیتان، تم شیرین و کهربایی اندکی خواهد داشت چرا که تاکید بسیاری بر عطر چوب سدر و نعنای هندی شده است. بنابراین نت پایانی عطری خشک و چوبی-خاکی را بازخواهد گرداند.

 

این محصول در سه حجم 30، 50 و 100 میل تولید خواهد شد.

 

  

Black Orchid Eau de Toilette by Tom Ford

خوشبختانه یا متاسفانه میانه خوبی با تولیدات بر پایه گل ارکیده ندارم. اما گویا خبر خوبی از جانب تام فورد در راه است و بنا شده بلک ارکید با رایحه ای بر پایه گل مریم تولید گردد.

خوب بهتر است نگاهی بر هرم بویایی داشته باشیم. کاش می شد گل ارکیده را در آن میان نمی دیدم تا با خیالی آسوده تر در مورد این محصول جدید نظرات خود را ثبت می کردم اما خوب متاسفانه حضور دارد و چاره ای نیست.

ترکیب مریم، گل ایلنگ ایلنگ و کشمش ، وانیل، میوه ها و گل لوتوس فوق العاده هستند. عطری گلداراز مریم، نرم و شیری- خامه ای، کمی با طراوت و عمیق. سبکی کاملاً رویایی و فانتزی که با چوبهای صندل عمیق و گرم تر می شوند. اما سایر ترکیبات عطری فوق تصور را خلق خواهند کرد!


Black Orchid eau de Toilette


رایحه ی اولیه را با عطری غبارگرفته،کمی خاکی و نمناک مخلوط کنید و آنگاه به نتیجه خواهید رسید که چرا تا به این حد محصول جدید تام فورد مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

شاید بهتر می بود تام فورد نامی جدید را برمی گزید و آن را Black Tuberose می خواند.

این سبک کار مرا به یاد تولیداتی  نظیر Eclat de Jasmin  از آرمانی یا Black Cube  از رامون مولویزار می اندازد. رایحه هایی غبارگرفته و نامعمول که شما را به فکر فرو می برند و موجب می شوند تا در دنیای عطرها عمیقاً غرق شوید.

 

نکته ای که در این تولید وجود دارد شدت رایحه در عطر گل ارکیده است و تم شکلاتی که در اینجا با وانیل جایگزین شده است. بسته به آنکه تا چه حد رایحه گل ارکیده بتواند بر مریم سبقت گیرد و وانیل و قارچ دنبلان تا چه میزان  قابلیت بازسازی عطر شکلات مانند را داشته باشند، عطر بلک ارکید جدید می تواند از تفاوتی فوق العاده شدید تا بسیار جزئی نوسان یابد.
منبع: سایت تخصصی عطر و ادکلن ما پرفیوم ایمپریال


برچسب ها: جدیدترین عطرهای زنانه و مردانه 2015، معرفی جدیدترین تولیدات عطر 2015، قیمت عطر و ادکلن، خرید عطر و ادکلن، فروش عطر و ادکلن، پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز،
نوشته شده در تاریخ شنبه 4 مهر 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )