تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - لیست عطرهای نــــایــــاب
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر- www.Hyperatr.comعطرهایی که در ادامه آمده اند لیست موجودی از محصولاتی ست که از چرخه تولید خارج شده و یا در حال خارج شدن از این چرخه می باشند. همچنین این لیست شامل عطرهایی ست که در نسخه های جدید تغییر فرمول و رایحه داشته اند اما در اینجا شما نسخه نایاب پیش از ریفرمول را دریافت خواهید کرد.

موجودی این محصولات بسیار محدود می باشد و تمامی آنها با ضمانت اصالت کالا و سلامت کامل ارائه می گردند. تصویر ارائه شده در بالا مربوط به این محصولات می باشد.

 

توجــــه: ادکلن مردانه Chic herrera از جمله محصولاتی ست که تغییر فرمول شده و نسخه فعلی که موجود می باشد، نسخه ی قدیمی و پیش از تغییر فرمول می باشد. سلفون این محصول به دلیل چک شدن از صحت رایحه و اورجینال بودن کالا از انتها باز شده و شیشه و محتویات آن در سلامت کامل است. 


لطفاً جهت دریافت قیمت و یا ثبت سفارش با شماره تماس ما که در ادامه آمده است تماس حاصل نموده یا پیامک ارسال نمایید.

با سپاس

021-88717657
-  Chic Carolina Herrera Men -----  حجم 60 میل طرح قدیم. دارای کناره های دودی در شیشه بوده و لوله داخل آن شفاف است. این محصول ریفرموله شده است.
 

 - Midnight Poison Dior Women  ------  حجم 50 و 100 میل با بسته بندی کامل. یک عدد حجم 100 میل تستر درب دار موجود است. این محصول در حال توقف تولید است.
 

- Opium Poesie de Chine pour Homme -----  از محصولات مردانه و نایاب برند ایو سن لورن با رایحه ای  فوق العاده!  این محصول تولید نمی شود.
 

- J`adore EDP ------- نسخه هدیه با بسته بندی متفاوت . این نسخه در حال توقف تولید است.
 

- Gucci Pour Homme -----  در حجم 50 میل موجود می باشد. این محصول توقف تولید شده است. 
فروشگاه اینترنتی پرفیوم ایمپریال (پرفیوم نیوز سابق) 

برچسب ها: لیست عطرهای نــــایــــاب، قیمت ادکلن شیک هررا طرح قدیم، قیمت عطر زنانه میدنایت پویزن، قیمت عطر مردانه اوپیوم پوزس قدیمی و نایاب، قیمت ادکلن مردانه گوچی پور هوم، قیمت عطر زنانه طرح هدیه ژادور دیور، پرفیوم ایمپریال،
نوشته شده در تاریخ شنبه 14 شهریور 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )