تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - حراج عطرهای مشابه از 35 هزار تومان!!!
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر- www.Hyperatr.com

برند ژان مارک تخفیف خورد! ----- حراج پایان یافت

ژان مارک برندی ست زاده لهستان که تولید محصولاتش را به فرانسه سپرده است. این برند نوپا کار خود را با ساخت رایحه مشابه از برندهای مشهور آغاز کرده است. عطرهایی که با نام و بسته بندی کاملاً متفاوت عرضه می شوند اما رایحه برترین ها را با خود به یدک می کشند.

ژان مارک از رنج قیمت مناسبی برخوردار است و همچنین کیفیت رایحه در تولیدات آن بسیار عالی ست. پس از ماندگاری فراوان تغییری در رایحه آنها ایجاد نمی شود، بویی روغنی و چرب ندارند و از شفافیت خوبی در رایحه برخوردارند. اغلب محصولاتش از ماندگاری و پخشی متوسط ، بسته بندی نسبتاً معقول و مناسب در قیاس با هزینه ای که صورت می گیرد بهره می برند و البته تشابه بویی بسیار نزدیکی نیز با محصول اصلی دارند. از این رو تولیدات آن را می توان به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای هدیه به سایرین دانست. شاید به جرات بتوان گفت ژان مارک جایگزینی مناسب برای محصولات ریو است که افزایش قیمت های شدیدی داشته اند!

از امروز قصد داریم این محصولات را با تخفیفات ویژه بر روی سایت فعال نماییم. ژان مارک در حدود یک هفته با کسر قیمتی بسیار زیاد نزدیک به 40% تخفیف بر روی سایت قرار خواهد گرفت به نحوی که شما می توانید آنها را با شروع قیمت از 35 هزار تومان دریافت نمایید.
تخفیف بر سایر عطرهای مشابه:

علاوه بر ژان مارک مجموع عطرهای مشابه پس از مدت ها بر روی سایت از تخفیفات بسیار خوبی برخوردار شده اند. شما می توانید از سایر عطرهای مشابه نیز خرید داشته باشید. لطفاً پیش از اقدام برای خرید حتماً شرایط خرید را در ادامه مطالعه نمایید.شرایط حــــــــــراج:

1- مهلت اجرای تخفیفات از تاریخ 10 شهریور 94 به مدت یک هفته بوده و قابل تمدید نمی باشد لذا جهت خرید سریع اقدام نمایید تا با کسری موجودی مواجه نگردید.

2-  در زمان تخفیف هزینه پست (10 هزار تومان) و یا پیک بر عهده خریدار می باشد که به مجموع واریز افزوده می گردد. در زمان حراج ارسال رایگان مقدور نمی باشد.

3- کلیه سفارشات خریداری شده همگی پس از اتمام اجرای تخفیفات در تاریخ 17 و 18 شهریور توزیع و تحویل می گردند و امکان تحویل کالا در همان روز مقدور نمی باشد. لذا در زمان خرید دقت لازم را مبذول بفرمایید.


امکانات حــــــراج:

1- امکان خرید آنلاین، کارت به کارت و ثبت سفارش تلفنی مقدور می باشد. 

2- امکان پرداخت وجه سفارشات در محل برای ساکنین تهران مقدور می باشد. هزینه پیک بسته به مسافت دریافت می گردد.

3- ارسال به شهرستان از طریق پست پیشتاز صورت می پذیرد. اطلاعیه جدید:

حراج یک روز زودتر از موعد به پایان می رسد. امروز یکشنبه آخرین روز حراج بوده و فقط تا پایان ساعت 16 بعد از ظهر فرصت جهت ثبت سفارش دارید. تعدادی از محصولات به دلیل آنکه آخرین موجودی در انبار می باشند امروز زیر قیمت ارائه می شوند. 


لیست محصولاتی که زیر قیمت خرید ارائه می شوند:
  جهت مشاهده لیست کامل محصولات تخفیف خورده بر تصویر داخل متن کلیک نمایید.با آرزوی خرید خوش

پرفیوم ایمپریال (پرفیوم نیوز سابق)

021-88717657

برچسب ها: پیشنهاد عطرهای هدیه، حراج عطر از 35 هزار تومان، قیمت عطرهای ژان مارک، پرفیوم ایمپریال (پرفیوم نیوز سابق)، تخفیف عطرهای مشابه،
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 9 شهریور 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )