تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - ظهوری متفاوت از تامی، بله یا خیر؟
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر- www.Hyperatr.com
تامی اصولا میانه خوبی با رایحه های اسپورت و جوان پسند دارد. با نگاهی بر گذشته وی از ابتدا تا کنون و رایحه های موفقی که داشته است متوجه خواهید شد که سبک کار او اغلب در همین وادی ست و از قضا همواره خوب نیز ظاهر شده است.

تامی شهرت خود را مدیون دو تولید قدیمی اش یعنی  Tommy Men وTommy Girl  است که در سالهای 95 و 96 روانه بازار شدند و در میان عطرهای سنگین و کلاسیک آن روزها بسیار خوش درخشیدند. تامی نیز همچون دیور و کلوین کلاین که سبک شکنی خود را با ساخت "فارنهایت" و "سی کی وان" آغاز کردند، کار خود را با تامی گرل و من آغاز کرد. عطرهایی سبک، روزانه، اسپورت و ماجراجو که با روحیه جوانان همخوانی فوق العاده ای داشت.

آنچه که هنوز هم جالب توجه است، گیرایی تامی من و تامی گرل است که پس از گذشت حدود 20 سال همچنان تر و تازه پابرجاست و از اینها مهم تر متفاوت از عطرهای دیگر در رایحه به نظر می رسد!Tommy TH BOLD

این بار در 2015 نیز به نظر می رسد تامی در همان سبک وارد عمل شده و قصد دارد رایحه ای در سبک اسپورت و البته بر پایه چوبها و مرکبات را ارائه کند. با احتمالی قویTommy TH Bold  محصولی با رایحه خنک خواهد بود که البته در قیاس با کارهای قبلی تامی کمی جدی تر شده است. رایحه هایی که در آن پیشرو خواهند بود، عطر خشک و چوب مانند سدر به همراه مرکبات تلخ و کم ترش است که چیدمان بسیار خوبی برای یک عطر تابستانه 2015 می باشند.

احتمال دیگری نیز وجود دارد! اگر تامی ریسک بزرگی کرده و کاری گرم را ارائه داده باشد باید چشم انتظار محصولی بسیار متفاوت از کارهای قبلی او در 20 سال اخیر باشیم. در صورتی که تامی دست به چنین اقدامی زده باشد این برند به زودی وارد عرصه رقابتهای جدی تری با برندهای پیشرو خواهد شد و نامش بیش از گذشته بر سر زبان ها خواهد افتاد.

 


منبع: فروشگاه ما "پرفیوم ایمپریال"


برچسب ها: Tommy TH BOLD، عطر مردانه جدید از برند Tommy Hilifiger، عطر مردانه 2015 از تامی، پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز، قیمت عطر و ادکلن،
نوشته شده در تاریخ شنبه 31 مرداد 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )