تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - همکاری ما با ماهنامه لاکچری استایل
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر- www.Hyperatr.comسابق بر این مطالب و خصوصاً بررسی های تخصصی عطر و ادکلن را تنها می توانستید در وبلاگ ما "پرفیوم نیوز" مشاهده نمایید. پس از راه اندازی وب سایت کلیه مطالب و به روز رسانی ها در سایت صورت پذیرفت و البته همچنان وبلاگ نیز به روز می شد. اما از این پس شما می توانید بخشی از بررسی های ما را در ماهنامه تخصصی لاکچری با نام "صفر تا صد استایل" نیز مطالعه نمایید!


همکاری در زمینه ارائه بررسی عطرها با ماهنامه تخصصی لاکچری "صفر تا صد استایل" در حدود اسفند ماه 1393 آغاز شد و از آن زمان تاکنون که حدود 6 ماه می گذرد، بررسی عطرهای زنانه و مردانه زیادی در این ماهنامه چاپ و در سراسر کشور توزیع گردیده است. کاربران گرامی در صورت علاقمند بودن و تمایل می توانند این ماهنامه مرتبط با لاکچری را تهیه نموده و از بخش بررسی عطر و ادکلن آن نیز بهره مند گردند. در لینک زیر و از شماره 8 به بعد می توانید بخشی از بررسی ها را مشاهده نمایید. 

ماهنامه لاکچری "صفر تا صد استایل" بررسی رایحه ها

 


از اکنون مطالب ما در وبلاگمان "پرفیوم نیوز" ، سایت فروشگاهی مان "پرفیوم ایمپریال" و ماهنامه لاکچری دیزاین و پوشش "صفر تا صد استایل" قابل مطالعه می باشد.با بهترین آرزوها برای شما عزیزان

آرامیس


برچسب ها: پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز، همکاری پرفیوم ایمپریال با ماهنامه استایل،
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 28 مرداد 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )