تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - سرگشتگــی در بـــــرزخ
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر- www.Hyperatr.com


10 Roam –  سرگشتگی در بـــــــرزخ

رایحه ای که شما را به وادی ناشناخته ها می کشاند و عزم و اراده و جسارتی فوق العاده را می طلبد!

Roam بیانگر سفری ست بی هدف و بی مقصد یا شاید یک سرگردانی بزرگ. این یک ماجراجویی حقیقی ست برای آنهایی که بیش از نفس کشیدن به دیدن چیزهای جدید و کشف ناشناخته ها علاقه دارند. پس اگر توان مقابله با تضادها را دارید،Roam  شما را به مبارزه می طلبد.


طعمی تلخ-دارویی، شیرین و کاملاً غلیظ وتند از بطن کار به مشام می رسد که بسیار عمیق و شرجی ست. گویا علاوه بر تلخ و شیرین بودن رایحه ای خاکستری و کمی دودی نیز در آن به مشام می رسد. حسی خاک گرفته، چوبی و کمی سرگردان و نامعلوم در Roam موج می زند که به خوبی حضور ناشناخته ها را در این عطر آشکار می سازد. رایحه عجیب است اما کششی فوق تصور در آن موج می زند که تمایلی عظیم را برای پیشتر رفتن در وجودتان بیدار می سازد. عطردر هر لحظه کمی به سمت گرمایی خشک میل پیدا می کند و مجدداً گرمایی با طراوت در آن زنده می شود.


در نهایت عطر با رایحه ای اسپایسی، تمیز و درخشان که کمی مبهم است پایان می یابد و شما را با سرگردانی و تفکری عمیق رها می سازد. جهت دریافت اطلاعات، قیمت و یا خرید این محصول بر نام فروشگاه ما که در لینک زیر آمده کلیک نمایید. 

پرفیوم ایمپریالبرچسب ها: سرگشتگــی در بـــــرزخ، پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز، بررسی عطر ODIN Roam 10، قیمت عطر های ODIN، بررسی عطرهای ODIN،
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 26 مرداد 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )