تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - بیانی از طبیعت سریلانکـــــــــا
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر- www.Hyperatr.comSylon 08 بیانی از طبیعت سریلانکا

سریلانکا جزء یکی از کشورهای مشهور تولید کننده وتیور و چای در جهان می باشد. "سیلان" نیز بازگو کننده عطر چای مشهور این کشور است و در تمام مدت سعی شده بهترین بازسازی ار عطر آن و فضای رشد این گیاه صورت پذیرد.


رایحه ای خنک و مرکباتی که در نت ابتدایی تلخ و براق باز می شود به خوبی جلب توجه میکند. طعم یوزو در این کار بسیار باشکوه است. درخشان، شیک، تلخ، ترد، کمی لیمویی و بسیار کم شیرین. عطرها چوبها که از وتیور بر می خیزد به خوبی با نت های پیش از خود ترکیب می شود و زوجی هماهنگ را ارائه می کند. این نوع وتیور بیش از هر چیز تشابهی قوی با عطر چوبهای بریده شده دارد و تقریباً فاقد هر گونه رایحه ی دودی یا خاکی ست. "سیلان" نیز به کمک وتیور به خوبی توانسته فضای گرمسیر این کشور و زمین های پوشیده شده از کشت چای را به نمایش در آورد.


هنوز قسمت جالب کار باقیست و آشکار نشده! نت خاکی فوق العاده ای که برگرفته از ترکیب جوز هندی و خزه بلوط است و حسی نمناک و کمی تیره دارد.


سیلان یکی بهترین تولیدات برگرفته از ترکیب چوب و خاک به سبکی جنگلی و کمی تیره است. این عطر مناسب تمامی فصول سرد یا خنک می باشد و بسیار برازنده و با ارزش جلوه می کند.جهت دریافت اطلاعات، قیمت و یا خرید این محصول بر نام فروشگاه ما که در لینک زیر آمده کلیک نمایید.

پرفیوم ایمپریال

برچسب ها: بررسی عطر ODIN SYLON 08، قیمت عطرهای برند ODIN، بررسی رایحه ادین سیلان 08، پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز،
نوشته شده در تاریخ جمعه 23 مرداد 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )