تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - سکوت رمزآلود کوهستــــــــان
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر- www.Hyperatr.comODIN برندی همواره پیـــــــروز

ادین خدای خدایان از ساطیر اسکاندیناوی ست که او را خدای جنگ، پیروزی و حکمت می دانند.

نامی که بسیار به جا انتخاب شد و همچنان بیانگر موفقیت های پی در پی این برند بزرگ است. ادین زاده منهتن آمریکاست و در سال 2009 فعالیت خود را در خصوص محصولات منحصر به آقایان آغاز کرد. جالب آنکه دیری نپایید که روند تولید انحصاری برای مردان به ارائه محصولاتی برای خانم ها نیز کشیده شد و اکنون در 2014 شاهد تولید عطرهایی با گرایش زنانه در این برند نیز می باشیم.

عطرهای این برند اغلب به صورت ترکیب عدد و نام اسم گذاری شده اند. قصد داریم در طی چند مقاله تعدادی از محصولات موفق این برند را بررسی نماییم لذا در ادامه بررسی کوتاهی بر یکی از عطرهای موفق این برند خوهیم داشت.Sunda 01... در قلب هیمـــــــالیــــا

سوندا در گام ابتدایی شما را به فضای بلندترین رشته کوه دنیا هیمالیا می برد. رایحه ای بسیار چوبی، سرد و خشک که ترکیبات علفگون و تندی فلفل حالتی رازگونه به آن می بخشند. رایحه ای از سکوت رمزآلود کوهستان!

اکنون سکوت در هم می شکند، سوندا به سرعت رو به گرما حرکت می کند و شعله ای از آتش را در قلب کوهستان سردسیر روشن می نماید. گرمایی ملایم و لطیف که با طعمی شیرین از وانیل و دانه های تونکا آمیخته است فضای باز هیمالیا را در بر می گیرد. عطر چوب صندل تلخی و حالت کرم گون ملایمی به کار می بخشد.


عطر مردانه- زنانه ادین


سوندا رایحه ای ملایم، نسبتاً گرم با شیرینی قابل توجه و مناسب فصول بهار و پاییز دارد که در دسته بندی تولیدات شرقی و چوبی با سبکی "تلخ و شیرین" قرار می گیرد. سوندا با نام “nomad” نیزخوانده می شود.جهت دریافت اطلاعات، قیمت و یا خرید این محصول بر لینک نام سایت ما که در زیر آمده کلیک نمایید.

پرفیوم ایمپریال

برچسب ها: بررسی برند ODIN، قیمت عطرهای ODIN، ODIN NOMADE 01، پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز، سکوت رمزآلود کوهستــــــــان ... ODIN Nomade 01، عطرهای Niche،
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 21 مرداد 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )