تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - بانـــــوی زیبای دیـــــــــور
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر- www.Hyperatr.com


بانــــوی زیبای دیـــــــور

دختری شاد با پیراهن پرنسسی که لبخندی جذاب بر لب دارد... این راز دلربایی بانوی زیبای دیور است.
آرامش دهنده و سرشار از عشق و ملایمت است و خلاصه تمام آنچه را که یک زن برای زن بودنش نیاز دارد یک جا دارد. عاشق عشق است اما شیطنت های ویژه او را فراموش نکنید. این بانوی زیبا به خوبی می تواند در پشت ظاهر عاشق پیشه خود پنهان شود و درگیر شدن شما را در بازی عشق با لبخندی گیرا بر لب نظاره کند!

 

 


برند: Christian Dior

نام: Miss Dior Blooming Bouquet

سال تولید: 2014

گروه بویایی: فلورال

نوع: زنانه 

سن و فصل مورد استفاده: بیش از 28 سال. فصول گرم سال

مکان مورد استفاده: رسمی، رمانتیک

حجم: 100 میل 


 Blooming Bouquet

کمپانی دیور در تولید این عطر نیز از همان شیشه های معروف سری Miss Dior  استفاده کرده است. شیشه ای شفاف با مایعی صورتی رنگ و ملایم که نشان از طراوت و شادابی رایحه دارد. پاپیون روی درب شیشه که همچنان پا برجاست، حسی دخترانه و پر درخشش را منتقل می سازد. اگر در جستجوی عطری بهاری و لطیف هستید، این محصول را به لیست خریدهای آتی خود بیافزایید.

 

بلومینگ باکت رایحه ای ست از یک باغ باران خورده بهاری که وزش نسیمی خنک و ملایم در آن چهره شما را نوازش می دهد.

نت ابتدایی با رایحه ای از عطر رز بسیار رقیق آغاز می شود. وجود نوعی نارنگی در ترکیبات عطر رایحه ای مرکباتی را نمی افزاید بلکه عطر رز را تعدیل می سازد و با تلخی خود طعم شیرین گل رز را کاهش می دهد.

گل صدتومانی از دیگر ترکیبات بلومینگ باکت است که رایحه ای سبز و مرطوب به رز می بخشد. رایحه این کار کمی با سبک Versace Bright Crystall  نزدیک است اما با عطری قوی و غلیظ تر. دیور به خوبی توانسته میان ماندگاری رایحه و عطر گل رز تعادل برقرار سازد چرا که علی رغم پر رنگ بودن رایحه در Bloomng boquet ، گل رز غلیظ و آزار دهنده نیست و گزینه خوبی برای روزهای معتدل بهاری محسوب می گردد.

بلومینگ از ابتدا تا نت نهایی نوسانات بویایی فاحشی ندارد و تنها با رسیدن به نت پایانی عطر خفیفی از نارنگی و رایحه ظریفی از پودر در آن مشهود می شود که با دقت فراوان قابل تشخیص است. 


جهت مشاهده محصول و دریافت قیمت به سایت ما "پرفیوم ایمپریال" مراجعه نمایید.

 
برچسب ها: Blooming Bouquet، عطر 2014 از دیور، جدیدترین عطر زنانه از کمپانی دیور، بانوی زیبای دیور، پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز، قیمت عطر زنانه جدید از دیور Blooming Couquet،
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 3 اردیبهشت 1394 توسط فرزین نیا ( Aramis )