تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - پیوند اقیانوس و آسمان... تروساردی
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر


کمپانی تروساردی در 2015 با محصول جدید Blue Land وارد می شود.

این تولید مردانه که همچنان ساختار ادکلن سابق تروساردی یعنی My Land را در بطن خود دارد به گونه ای خنک تر نیز شده است و تمی اقیانوسی یافته است.


Trussardi Blue Land for Men

نت ابتدایی آن با رایحه ای از کم ترش، کمی جنگلی و تلخ باز می شود. تروساردی از اسانس جالبی در نت ابتدایی خود استفاده کرده است... خزه سنگی!

رایحه ای که اگر به درستی پیاده سازی شود خواهد توانست گوی سبقت را در میان تولیدات تابستانه 2015 برباید.

در نت میانی، بلو لند رایحه ای تلخ و شامپویی خواهد داشت که در میان موجهای خنک پیچیده باشد. این عطر مژده خوبی برای طرفداران محصولاتی نظیر Chanel Bleu یا Dior Homme Sport  است.  در این نت بلو لند رایحه ای شیک و مردانه و در عین حال تابستانی را از خود بروز خواهد داد. عطر آن سبک نخواهد بود و به خوبی خواهد توانست برای مردانی از 22 سال و بیشتر قابل مصرف باشد. تفاوت این کار در مقایسه با نسخه قدیم مای لند، طعم تلخ مرکباتی قوی تر و خنکای پر تحرک تر آن است.

نت نهایی مکانی ست برای بروز هر چه بیشتر عطر چرم. رایحه ای مومی، چرمی و خفیف که البته در میان نت چوبها و بیش از همه عطر دریایی آبها محو خواهد شد.

Blue Land رایحه ایست از سرزمینی که در آن آبها و آسمان با هم پیوند می خورند.

 

تولید در سه حجم: 30، 50 و 100 میل 
منبع: سایت و مجله تخصصی عطر و ادکلن پرفیوم ایمپریال


برچسب ها: پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز، معرفی عطر جدید مردانه تروساردی بلو لند، قیمت عطر مردانه Trussardi Blue Land، بررسی جدیدترین عطرها، فروشگاه و مجله تخصصی عطر پرفیوم ایمپریال،
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 10 اسفند 1393 توسط فرزین نیا ( Aramis )