تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - دیور رفـــــت ... ولنتینــو آمـــــــــد
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر


فرصت شد تا نگاهی بر مشکل جنجالی محصول پر آوازه ی دیور، با نام Dior Homme Intense داشته باشیم. 

در چندین ماه اخیر زمزمه هایی در خصوص تغییر رایحه، پخش و ماندگاری DHI شنیده شد. شکایت هایی که یک به یک در سایت ها مطرح شد و پیگیری هایی که در نهایت به نتیجه رسید و نشان از سقوط  DHI ادکلن محبوب مردان داشت.
در فروردین 91 مقاله ای را در وبلاگ منتشر ساختم و در آن با توجه به تغییر فرمول هایی که دیور در حال اقدام برای آن بود پیش بینی هایی را انجام دادم ( نگاهی بر اقدامات اخیر کمپانی DIOR). در آن زمان بنا بود تا دیور محصولات قدیمی خود را با نام و رایحه ای متفاوت به صورت ادیشن هایی جدید به بازار عرضه سازد. این تولیدات جدید اوساواژ، دیور هوم اینتنس و دیور هوم اسپرت را نیز شامل می شد. اگرچه در نهایت آنچه امروز می بینیم اعمال تغییرات در اصل محصولات است اما خالی از لطف نیست تا بخشی از آن متن را در اینجا مشاهده نماییم:

 

"در این میان حرکت دیور بسیار غیر معمول و ریسک آمیز بوده است. فرمول سازی مجدد و تغییرات شدید در رایحه ی عطرهایی که جایگاه خود را در میان طرفدارانشان یافته اند تخریبی بزرگ به همراه خواهد داشت و در اولین قدم می تواند آمار بالایی از دوستداران محصول را از میان بردارد! افراد کمی توانایی تطبیق سریع با محصول جدید را خواهند داشت و در واقع این عمل می تواند افتی شدید را در امر فروش به همراه داشته باشد. "


نتایج تمامی پیش بینی های انجام شده امروز و در سایت های فروش دیده می شود. اعتراض اغلب خریداران و افت بازار فروش این محصول. البته آنچه که پیش بینی نمی شد، اقدام شگفت آور دیور در تغییرات اساسی رایحه، در خود مدل اصلی بود!

 

 

در ادامه این مقاله می خوانید: 
تغییرات جدید... DHI رفـــــت
Valentino آمـــــــــــــد
جایگزین برای عاشقان دیور


لطفاً برای مشاهده نظرات سایر کاربران و ثبت نظر خود به سایت ما مراجعه نمایید.

ادامه مطلب در سایت تخصصی عطر و ادکلن پرفیوم ایمپریال

 

برچسب ها: تغییر فرمول ادکلن مردانه دیور هوم اینتنس، قیمت دیور هوم اینتنس، پرفیوم ایمپریال، عطر جایگزین برای عاشقان دیور هوم اینتنس، مشکل جنجالی در تولیدات جدید ادکلن دیور، Dior Homme Intense، دیور رفـــــت ... ولنتینــو آمـــــــــد،
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 4 اسفند 1393 توسط فرزین نیا ( Aramis )