تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - به خاطر یک شمش و دلار!؟!
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر- www.Hyperatr.com


کمپانی پاکو ربن با نقش کردن دلار بر قالب شمش مانند One Million ، نسخه جدید این عطر را روانه بازار ساخت. 

وان میلیون که در ابتدای تولید با ظاهر طلایی و متفاوتش توانست توجهات بسیار خوبی را به خود جلب کند، در مدت کوتاهی نیز به لحاظ رایحه با استقبال خوبی مواجه شد چرا که طرحی نو را در دنیای عطر با خود همراه داشت.

این بار و در 2014 پاکو ربن ترکیبی ادغامی از دلار و شمش را برای ظاهر محصول جدید خود در نظر گرفته که البته خلاقیتی به جا و صحیح بوده است.

تفاوت میلیون ها دلار است!


اولین وان میلیون رایحه ای قوی، سنگین و فراگیر داشت که به شدت محیط را تحت تائیر قرار می داد. این تائیر گذاری در نسخه جدید حالتی معکوس به خود گرفته است و با عطری رقیق و آرام تر مواجه هستیم.

در ابتدای تست رایحه ای اسپایسی و تمیز به مشام می رسد. گویا زنجفیل یا هوایی خنک را می بوئید که کمی طعم شیرین در انتهای آن نوسان دارد. این طعم شیرین نرم نرمک اوج می گیرد و عطر تمیز و خنک را پس میزند. این رایحه که برگرفته از عطر شیرین پرتقال خونیست حالتی آلبالویی-تنباکویی به عطر می دهد و برای مدتی کوتاه  شما را به دنیای بریتانیایی بربری لندن وارد می سازد.
گام اول به سرعت اتمام می یابد و وان میلیون دلار به آرامی عطری آدامسی-دارچینی را شکوفا می سازد. این نت یکی از بهترین ترکیباتی ست که پاکو ربن تاکنون ساخته است و اگر تاکید بیشتری بر آن می داشت می توانست استقبال بسیار قوی تری را دریافت کند. در تمامی طول عمر عطر دارچین، رایحه کم تلخ چرم در پس زمینه موج می زند تا طعم شیرین را کنترل کند. اسپایس ها مجدداً اوج می گیرند و با هرچه نزدیک تر شدن به نت نهایی طعم تلخ چرم بیشتر آشکار می شود و عطر تا حدودی همچون نسخه قدیمی جاندار و قدرتمند می شود.

وان میلیون دلار ترکیب محو و کم شیرینی از عنبر (کهربا) را تا پایان در قلب خود حفظ می کند و اسپایس ها و تلخی چرم همنوازان آن تا انتهای این صحنه هستند.

 
وان میلیون دلار... پسرکی ناپخته

او در کنار پدرش "One Million "پسرکی جوان و جویای نام است که خود را برتر از پدر می داند. ظاهری گیراتر از پدر دارد اما در باطن ناپختگی هایش بارها و بارها کودک بودنش را به رخش می کشد تا به او بفهماند آنچنان که می اندیشد برای تاختنش در میدان رزم هنوز بسیار زود است.

 

 

 

"یک میلیون دلار" برای کیست؟ 


در مقایسه با نسخه مقتدر اولیه و ادیشن های پس از آن، این بار به نظر می رسد پاکو ربن در تولید خود پسرفت داشته است که مسلماً این امر امتیاز مثبتی برای این کمپانی بزرگ نخواهد بود.

محصول جدید برای افرادی مناسب خواهد بود که طعم بسیار تلخ و قدرتمند وان میلیون را با حالتی بسیار ملایم تر می پسندند و داشتن یک عطر اسپایسی را بر سبکی شرقی و تلخ مقدم می دانند.


برای دریافت قیمت، موجودی یا خرید این محصول به سایت ما "پرفیوم ایمپریال" مراجعه نمایید.


برچسب ها: بررسی عطر مردانه جدید پاکو ربن، بررسی عطر مردانه وان میلیون دالر، One million Dollar perfume، قیمت عطر مردانه وان میلیون دالر در سایت پرفیوم ایمپریال، پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز، به خاطر یک شمش و دلار!؟!،
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 15 بهمن 1393 توسط فرزین نیا ( Aramis )