تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - شما کدام عطرتان را دوست دارید؟
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر- www.Hyperatr.com

اخیراً سوالی در سایت مطرح شد در خصوص آنکه چقدر به بوئیدن علاقه دارید. در آن پست که همچنان امکان نظردهی در ادامه آن فعال است پاسخ های جالبی از کاربران دریافت شد و همچنان بر آن شدیم تا بخش نظردهی را در سایت همچون وبلاگ فعال نگاه داریم.

امروز و در این پست نیز قصد داریم سوال دیگری را مطرح کنیم که توسط یکی از اعضای سایت ارسال شده و در خواست داشته اند تا این سوال در سایت فعال گردد. شما نیز می توانید در صورتی که سوال خاصی از کاربران دارید آن را به ما ارسال کنید تا در سایت بیان شود.


 

 اغلب علاقمندان به عطر و ادکلن حداقل یک عطر را داشته یا دارند که بسیار به آن دلبسته اند. این عطر می تواند عطر امضا یا Signature آنها باشد و یا عطری باشد که در گذشته داشته اند و اکنون نیز همچنان به آن علاقه دارند. برخی آنقدر به عطر خود وابسته اند که همواره آن را با خود همراه دارند. حال اگر از شما بخواهیم از میان تمام عطرهایی که داشته اید فقط یکی را انتخاب کنید این انتخاب کدام خواهد بود؟ شخصاً اگر قصد انتخاب داشته باشم علی رغم تمامی عطرهای جدیدی که داشته ام باز هم نارسیسو انتخاب من خواهد بود. چرا که آرامشی که در این عطر برایم وجود دارد در هیچ عطر دیگری نیافته ام.

سوالی را که امروز قصد طرح آن را داریم در همین موضوع است: 

 


اگر قرار باشد یک شبانه روز در یک محیط بسته قرار بگیرید ترجیح می دهید کدام عطرتان را با خود همراه داشته باشید؟

علت انتخاب شما چه خواهد بود؟ آیا آن عطر حس خاصی به شما می بخشد؟!
جهت درج نظر خود و مشاهده نظرات سایر کاربران می توانید به سایت مراجعه نمایید. 

لطفاً با بیان نظرات و احساس خود دیگران را در این احساس شریک نمایید. 

آرامیس
منبع: پرفیوم ایمپریال


برچسب ها: پرفیوم ایمپریال، نظرات اعضاء در مورد عطرها، برترین عطر شما کدام است؟، شما کدام عطرتان را دوست دارید؟، دیگران چه عطرهایی را دوست دارند؟، فروش عطر و ادکلن زنانه و مردانه، قیمت عطر،
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 7 بهمن 1393 توسط فرزین نیا ( Aramis )