تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - Dunhill Icon شکست یا پیروزی؟
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر

ظاهر این محصول جدید از دانهیل شما را در خاطرات سی سال گذشته غوطه ور خواهد ساخت. دورانی از سلطنت دانهیل دی و دانهیل ادیشن که با شمایل استوانه ای مانند خود در میان تولیدات تلخ و قدرتمند مردانه ی آن سالها می درخشیدند. 

اکنون و در 2015 دانهیل بازگشتی به گذشته کرده است و ظاهر محصول جدید خود را همچون تولیدات قدیمش طراحی کرده است. یک شیشه استوانه ای که به نظر می رسد روی آن را با فلزی نقره ای و طرح دار پوشانده باشند. Dunhill Icon شکست یا پیروزی؟!

آنچه از ترکیبات دانهیل آیکون بر می آید با رایحه ای تلخ و ارمتیک روبه رو خواهیم بود و دانهیل جدید به گونه ای با طرح های قدیمی مرتبط شده است.

آیکون در نت ابتدایی تلخ، تند و کمی مرکباتی ظاهر خواهد شد. نسیمی معتدل از نت میانی با رایحه ای یخی و چوب مانند و تمیز آغاز می شود که سبکی اسپورت و در عین حال جنتلمن را خلق می سازد. نت پایانی در دانهیل آیکون بسیار چالش برانگیز است. در اینجا دانهیل شکست یا پیروزی خود را رقم خواهد زد.

زنبق با رایحه خاص خود در نت پایانی ظاهر شده است و حضور آن در کنار وتیور، عود و چرم و خزه بلوط تفکراتی متضاد را در ذهن تداعی می سازد. بسته به آنکه عطر زنبق رایحه ای غالب باشد و یا ترکیبات وتیتور و هم گروه هایش غالب باشند دو سرنوشت متفاوت برای آیکون رقم خواهد خورد. اگر زنبق بر سایر نت های مردانه غلبه یابد دانهیل با شکست مواجه خواهد شد و علی رغم گام های خوبی که تا نت میانی برداشته بود باید صحنه جدال با سایر برندهای تجاری را ترک کند و شکست خود را بپذیرد. اما اگر وتیور و هم گروهانشان غالب باشند دانهیل همه را پس خواهد زد و سربلند از این مبارزه تجاری بیرون خواهد آمد.


تولید: 2015

نت ابتدایی: فلفل، ترنج، جوانه های پرتقال، شکوفه پرتقال تلخ

نت میانی: اسطوخودوس، فلفل، هل، دانه سرو کوهی

نت پایانی: وتیور، عود، چرم، خزه بلوط، زنبقمنبع: پرفیوم ایمپریال


برچسب ها: پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز، معرفی عطر مردانه 2015 از دانهیل، Dunhill Icon for Men، قیمت عطر و ادکلن زنانه و مردانه، Dunhill Icon شکست یا پیروزی؟، دانهیل آیکون محصول جدید مردانه در 2015،
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 دی 1393 توسط فرزین نیا ( Aramis )