تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - هوگو باس طلوع کرد
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر
برند باس در 2012 با تولید محصول زنانه خود به نام Boss Nuit Pour Femme توانست توجه بازار مصرف عمومی را به خود جلب نماید. Nuit رایحه ای بسیار متعادل و ملایم داشت که بر پایه عطر گلها و هلو بر بستری از چوب صندل شکل گرفته بود. در نت ابتدایی سبز و هلویی باز می شد و در نت میانی با رایحه ای همچون شکوفه های پرتقال آمیخته می شد و در نهایت طعمی کم شیرین و یاس مانند و خفیف را از خود بروز می داد. در نت پایانی شاهد کرمی شدن عطر و طعمی تلخ و خفیف در Nuit بودیم که به خوبی این محصول را تولیدی مناسب با نام و رنگ بندی خود می ساخت که محصولی مختص به شب بود!

 

 

و اما Jour!

Nuit در نسخه بعدی با پسوند اینتنس تولید شد که البته تفاوت چندانی با نسخه قدیم خود نیافت. بنابراین باس به سمت تولید رایحه ای مخالف روی آورد... Jour!

ژوغ ( در تلفظ فرانسه) نمایی ست از تشعشع نور روز در ابتدای صبح که به خوبی با رنگ سپید شیشه عطر هماهنگ شده است. باس سبک بویایی Nuit را به سمت و سویی درخشان و پر انرژی سوق داده است. نت ابتدایی آن با طعمی لیمویی و بسیار تازه آغاز می گردد که عطر تلخ کوچکی از مرکبات را نیز در بطن خود جاسازی کرده است. این عطر تلخ مرکباتی به مرور با شکوفه های سفید رنگ که طعمی کم شیرین دارند می آمیزد و در نهایت ساختاری نرم و گلی را با طعمی تقریباً غیر شیرین ارائه می کند. شیرین دوست ندارید؟!

ژوغ به خوبی خواهد توانست نظر دوست داران عطرهای مرکباتی و غیر شیرین را که مسلماً در جستجوی ساختاری زنانه در عطرهای خود هستند جلب نماید.

 

 

تولید: 2013

ترکیبات در نت ابتدایی: لیمو و شکوفه گریپ فروت

نت میانی: گل فریژا، گل برف، پیچ امین الدوله و گل های سفید

نت پایانی: کهربا، نوعی چوبمنبع: پرفیوم ایمپریالبرچسب ها: پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز، معرفی جدیدترین عطر زنانه 2015از هوگو باس، Jour by Hogo Boss، قیمت عطر زنانه هوگو باس ژوغ، هوگو باس ژور، عطر تلخ زنانه،
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 دی 1393 توسط فرزین نیا ( Aramis )