تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - آیا شما عاشق بوئیدن هستید؟
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر
پرسش و پاسخ با کاربران:

در میان عاشقان عطر و بوئیدن، اغلب ویژگی های رفتاری مشابهی دیده می شود. یکی از این خصایص که امروز مورد بحث و بررسی قرار می دهیم بوئیدن اشیاء مختلف است که در میان این افراد بسیار دیده می شود. 

 

 

من می بویم... من هستم!

آنها نه تنها دسته گلی را که هدیه گرفته اند می بویند بلکه، بالش، لباس، قاشق، دفترچه، خرده های مداد حتی هوا و هر چیز را که به دستشان برسد را پیش از آنکه هر نگاه یا تفکری درباره آن داشته باشند می بویند!!!  اگرچه ممکن است فکر کنید که این موارد فاقد بو هستند اما باید بدانید که در اشتباهید. تصور آنها با بوئیدن شکل می گیرد و به گونه ای اعجاب آور با رایحه ها ارتباط بر قرار می کنند. این افراد در لحظه بوئیدن درک عمیقی از آن جسم به دست می آورند، گویا این بوئیدن موجب می گردد تا ماهیت آن شیء را بهتر درک کنند. 

 

 

در سالهای کاری خود مشتریان بسیاری را دیده ام که این خصیصه را دارا بوده اند و شاید تا کنون آن را با کسی در میان نگذاشته اند چون کمتر کسی آنها را درک می کند، اما از آنجایی که شخصاً چنین رفتاری را داشته ام و بسیار نیز دیده ام به این افراد طبیعی بودن این امر را گوشزد می کنم. این اطمینان از آنجا حاصل شد که اغلبِ عطرسازان نیز، جهت درک بهتر کاری که ارائه می کنند و تزریق روح به آن، نیاز به بوئیدن اجسام به کار رفته با مقوله ی ساختِ عطر خود دارند. 

 

 

 

آیا شما عاشقِ بوئیدن هستید؟

سوال امروز این است پس لطفاً با پاسخ به آن تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید:


- آیا شما نیز چنین رفتاری را تا کنون داشته اید؟ 
- آیا هیچ گاه یک ملحفه شسته و آفتاب خورده را بوئیده اید؟ عطر یک موبایل نو و آکبند که جعبه خارج می شود یا بوی کت و شلواری که اتو خورده است را چطور؟ از تجربیات خود بنویسید.

 

 

 

لحظاتتان سرشار از عطر خوش زندگی

آرامیسمنبع: سایت تخصصی عطر ما... پرفیوم ایمپریال
برچسب ها: پرفیوم ایمپریال، فروش عطر و ادکلن زنانه و مردانه، آیا شما عاشق بوئیدن هستید؟، نظرات کاربران درباره علاقه به عطر و بوئیدن، من می بویم... من هستم!، پرفیوم نیوز،
نوشته شده در تاریخ جمعه 26 دی 1393 توسط فرزین نیا ( Aramis )