تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - ماگلر جوان تر شده است
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر- www.Hyperatr.com

کلکسیون A*Man های مالگر از معدود سری تولیداتی ست که همواره با هر تولیدش با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است.

Pure Wood که امسال و به تازگی وارد بازار ایران شده است اگر نتواند رتبه اول را در این کلکسیون به خود اختصاص دهد به خوبی می تواند پس از Pure Malt و Pure Coffe  قرار بگیرد.

 

 

ماگلر جوان تر شده است

"پیور وود" بر خلاف محصولات سابق، ساختاری جوان تر دارد و کوچکترین برادر این گروه بزرگ تلقی می شود. این بار ماگلر قصد دارد تا جوانان را به سمت بازار هدف خود سوق دهد و در مقایسه با عطرهای قبل خود، رایحه ای سبک تر را خلق کرده است.

بررسی رایحه:

پیور وود با عطری از چوب بلوط آغاز می شود. رایحه ای چوبی و داغ که نزدیکی کمی با گرما و تندی عطر عود دارد. اما نگران نباشید چره که چوب بلوط بیش از آنکه ساختاری عود مانند را طراحی کند عطری چوبی با کار می بخشد. طعمی بسیار خفیف و ترش نیز نت ابتدایی را برای مدت کوتاهی همراهی می کند که روحی جوان به آن می بخشد. در نت ابتدایی و خصوصاً بر کاعذهای بلاتر، عطری اسپایسی و الکلی نیز از پیور استشمام می شود که مرتبط با نعنای هندی ست و آن را می توان با بویی شبیه به اکالیپتوس ملایم نزدیک دانست. ممکن است فکر کنید تا به این مرحله این کار هیچ شباهتی با کلکسیون A*Man ها ندارد اما چنین نیست و باید منتظر عبور از نت ابتدایی باشید. 


با رسیدن به نت میانی، قهوه به آرامی و با تلالویی خفیف وارد عمل می شود. این اسانس در پیور وود نقشی کمرنگ دارد و تنها عطری خاک گرفته و شکلاتی به ماگلر می بخشد. Pure Wood اگرچه از خانواده A*Man ها می باشد اما غلظت اولین مدل را ندارد و  طعم شیرین آن که از نت میانی شکوفا می شود حالتی شیری شکلاتی و کمی چرک دارد. 

با هرچه نزدیک تر شدن به نت پایانی، عطر وانیل غلبه بیشتری می یابد و نرمی ویژه ای به پیور می بخشد. 

 

این محصول در حجم 100 میل و غلظت EDT ارائه می گردد. جهت دریافت قیمت و اطلاعات بیشتر بر تصویر محصول کلیک نموده و در سایت ما آن را پیگیری نمایید. 
برچسب ها: Pure Wood Thierry Mugler، جدیدترین عطر مردانه ماگلر پیور وود، جدیدترین عطر مردانه 2014، پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز، قیمت عطر مردانه پیور وود،
نوشته شده در تاریخ جمعه 5 دی 1393 توسط فرزین نیا ( Aramis )