تبلیغات
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها - پر فروش ترین ها مجدداً فعال شد
معرفی و بررسی حرفه ای جدیدترین و پر فروش ترین عطرها
وبلاگ تخصصی عطر- www.Hyperatr.comCargo for Men:

کارگو از محصولات پر فروش مشابه با Aventus بود که با معرفی در وبلاگ بسیار مورد استقبال قرار گرفت و توانست تا 80 درصد رضایت مشتریان را جلب کند. حدود یک سال این محصول پر فروش دچار توقف تولید شد و در این مدت محصولات دیگری جایگزین آن گردید. 
خبر خوش آنکه تولید این محصول موفق دوباره از سر گرفته شده و به دلیل آنکه درخواست های بسیاری همچنان برای کارگو وجود داشته فروش آن در سایت فعال شده است. جهت مشاهده نظرات کاربران در وبلاگ در خصوص  Cargo بر اینجا کلیک نمایید.

 


Stamino Blue for Men:
دومین محصول پر فروش در میان مشابه ها کاری بود که با نام "بلو من" شهرت یافت. عطری که به دلیل تشابه قوی، بسته بندی جذاب و ماندگاری فوق العاده مشتریان خاص خود را یافت. پخش رایحه ای 10 ساعته ویژگی بسیار مثبتی بود که اغلب خریداران را راغب به خرید مجدد آن ساخت. جهت مشاهده نظرات کاربران در وبلاگ در خصوص Blue Men بر اینجا کلیک نمایید.

 

در حال حاضر این دو محصول مردانه و پر فروش سال 92 مجدداً فعال شده اند و عزیزانی که در انتظار خرید عطرهای سابق خود بوده اند اکنون می توانند آنها را تهیه نمایند. با کلیک بر تصویر محصولات می توانید اطلاعات بیشتر و بررسی رایحه ها را مشاهده نمایید. 


برچسب ها: پر فروش ترین ها مجدداً فعال شد، پرفیوم ایمپریال، پرفیوم نیوز، مشابه بلو شنل مردانه، مشابه کرید اونتوس مردانه، ماندگاری و پخش بوی قوی،
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 2 دی 1393 توسط فرزین نیا ( Aramis )